sneznoe.com

5 небезпечних спортивних вправ, які не варто виконувати. Обезопась себе від травм!5 небезпечних спортивних вправ, які не варто виконувати. Обезопась себе від травм! / Тренування

Якщо ти вирішив зайнятися спортом, ходити в тренажерний зал або відвідувати групові заняття з фітнесу, то в будь-якому випадку це прекрасно. Існує безліч вправ, які зміцнять твої м'язи і зроблять тіло більш підтягнутим. Але слід знати, що не всі вправи однаково корисні.

Якщо ти не хочеш отримати травму, то ніколи не виконуй п'ять вправ, які представлені нижче. вони тільки виглядають нешкідливими, Але насправді ці вправи дуже небезпечні і не підходять більшості людей.

небезпечні вправи

 1. Вправи на тренажері для розгинання ніг

  Для виконання цієї вправи потрібно покласти ноги під спеціальні валики, після чого згинати й розгинати їх в колінах. Як часто в повсякденному житті ти стикаєшся з необхідністю ось так піднімати ноги? Напевно, нечасто. Так навіщо ж це робити в тренажерному залі?

  Багато тренерів кажуть, що тільки вправи, які повторюють природні рухи людини, приносять користь. Ця вправа може виявитися дуже травмонебезпечним для твоїх колін. Заміни його присіданнями, становою тягою і випадами. Вони також допоможуть тобі накачати чотириглаві м'язи стегон, але набагато безпечніше.

 2. Тяга верхнього блоку за голову

  При виконанні цієї вправи людина сідає на сидіння тренажера і береться за перекладину, потім має її ззаду голови і опускає лікті. Така вправа категорично забороняється робити! Верхня тяга повинна виконуватися тільки перед твоїм тілом. В іншому випадку ти можеш пошкодити плечовий суглоб.

 3. Присідання в тренажері Сміта

  Вправа виглядає дуже безневинно, але насправді це не так. Коли ти присідаєш, твоя спина максимально рівна і знаходиться перпендикулярно підлозі, при цьому вага дуже сильно навантажує хребет, а також коліна. Замість присідань в тренажері Сміта краще виконати присідання з гантелями. Вправу можна замінити також випадами зі штангою.

 4. Вправа для попереку "Супермен"

  Раніше цю вправу вважалося одним з найбільш простих і безпечних. Зараз всі тренери твердять, що при його виконанні велике навантаження концентрується в області попереку, що дуже погано, тому що це найбільш чутлива до навантажень частина тіла.

  Краще заміни цю вправу на "стійку мисливської собаки". Стань на коліна, випрями одну руку і протилежну їй ногу, підніми їх паралельно підлозі і залишайся в такому положенні 5 секунд. Потім виконай вправу для протилежних кінцівок.

 5. Віджимання на брусах

  Надмірні і різкі навантаження під час таких віджимань шкодять серцю, тому їх потрібно вводити поступово. Також тут існує ризик перевантажити дрібні м'язи спини і пошкодити ліктьові суглоби, так як при віджиманні на брусах потрібно повністю піднімати весь вагу свого тіла в нехарактерному для цього становищі.

При виконанні цих п'яти вправ на різноманітні м'язи відбуваються неприродні для повсякденного життя людини руху, що може стати серйозною травмою. Заміни ці вправи більш безпечними, Особливо якщо ти новачок. Попроси хорошого спортивного тренера, щоб він склав для тебе план ефективних і нетравмонебезпечні вправ.

Поділися цією статтею зі своїми друзями, вбережи їх від травм в тренажерному залі!