sneznoe.com

Фігурка на всі 100! Зустрічай пляжний сезон у всеозброєнні!Фігурка на всі 100! Зустрічай пляжний сезон у всеозброєнні! /  Тренування

Пляжний сезон не за горами, а значить приховати недоліки фігури під об'ємними светрами і дутими куртками вже не вдасться. І поки дні стають все довшими, жирові відкладення нікуди не зникають. Як бути, якщо несподівано дали відпустку або улюблений запросив до Туреччини, а торішній купальник тобі замалий? Терміново приводь фігуру в порядок!

Цей короткий видеоурок допоможе тобі досягти ідеальних пропорцій тіла. Основний упор робиться на тренування ніг і сідниць, Проте вправи побудовані таким чином, що задіяні м'язи всього тіла. Для кращого результату роби вправи щодня. Ідеальний час занять - ранок.

Пам'ятай, що, виконуючи комплекс, ти не тільки допомагаєш організму швидше прокинутися і зробити крок на шляху до краси, а й заряджаєшся оптимізмом і бадьорістю на цілий день!

Тренування для ідеальної фігури

Маленький рада: якщо ти дуже хочеш мати таку ж красиву фігуру, як у тренера, але з якихось причин лінуєшся робити вправи самостійно, об'єднайся з друзями! такі спільні заняття мають як мінімум 3 позитивних моменти:

  1. Разом робити вправи веселіше.
  2. Можна ділитися успіхами і розділяти радість на шляху до ідеальної фігури.
  3. Якщо ти раптом захочеш кинути заняття, друзі нагадають тобі про мотивацію і підтримають в хвилини сумнівів.

Отже, хочеш мати красиву, струнку, підтягнуту фігуру? Пам'ятай: літо не за горами! Візьми на замітку ці прості вправи і відчуй результат на собі.

А якщо ти поділишся цим відео зі своїми подругами, ви станете справжніми королевами пляжу. З підтягнутою фігуркою і пружною попкою не соромно відкривати купальний сезон. Зроби крок назустріч красі вже сьогодні!