sneznoe.com

Як організувати весілля за 30 днів поради, без яких не обійтися!Як організувати весілля за 30 днів поради, без яких не обійтися! / весілля

Весілля - довгоочікувана подія в житті кожної дівчини, яка в ідеалі буває тільки раз в житті. Тому всі дівчата мріють про ідеальний святі. На організацію цього торжества часто необхідно досить багато часу. Наприклад, весілля королівських осіб готуються не менше року, а стандартне час підготовки до весілля в Європі і США - близько 6 місяців.

Але що ж робити, якщо обставини склалися таким чином, що тобі потрібно організувати весілля всього за 30 днів? Перше - ні в якому разі не впадай у паніку. Це, звичайно, не так багато часу, але ще можна встигнути зробити свято своєї мрії, Тому тобі необхідно грамотно розподілити свої сили і час.

"Так просто!" розповість тобі, як зробити так, щоб весілля не вийшла "зім'ятою", ти все встигла і нічого не забула.

Весілля за 30 днів

 1. Припустимо, що ви з обранцем вже подали заяву в ЗАГС, тому в першу чергу тобі необхідно визначитися з бюджетом свята, загальною картиною і стилістикою весілля.

  Коли ти визначиш суму, яку можеш собі дозволити на організацію торжества, зроби приблизний план розтрат і постійно його дотримуйся, щоб не вийшло так, що ти вийшла далеко за рамки однієї зі статей розтрат і тобі треба перекроїти весь бюджет, змінюючи все елементи весілля.

  Всі завдання і етапи підготовки потрібно розподілити між людьми, які будуть безпосередньо допомагати тобі в організації торжества: нареченим, подругами, рідними і весільними організаторами. Коли у тебе є 3-6 місяців на підготовку, то зайнятися всім процесом могла б і ти сама, але так як часу у тебе в обріз, розподіли ролі таким чином ...

  наречена: Покупка весільного плаття, замовлення букета, весільного стиліста, флористів, вибір торта, замовлення ресторану і вибір весільного координатора.

  наречений: Замовлення весільного транспорту, вибір фотографа і відеограф, ведучого, замовлення алкоголю.

  Разом наречений і наречена: Вибір весільних кілець, меню і розважальної програми, якщо така буде.

 2. Вибір місця проведення весілля - один з головних елементів в організації торжества, тому що банкет - найдовша частина весілля, яка багато в чому визначає її настрій. Для початку підбери кілька потенційних місць проведення свята і відразу починай обдзвонювати закладу, тому що чим "гаряче" сезон, тим складніше тобі буде знайти місце для проведення своєї ідеальної весілля.

  Будь готова відразу під'їхати до ресторану для підписання договору та оплати бронювання в цей же день, щоб місце залишилося за тобою. У ресторані необхідно обов'язково уточнити такі деталі, як умови по алкоголю, наявність плати за обслуговування, ситуація з музикою і інші цікаві для тебе запитання.

  Досить багато ресторанів співпрацюють зі своїми декораторами, музикантами і провідними, краще відразу відмовитися від таких варіантів, тому що в кінцевому підсумку ти можеш витратити набагато більше грошей і позбавити себе права вибору.

 3. після бронювання ресторану і замовлення меню потрібно домовитися з фотографом і відеографом. Це дуже важливо, тому що фото і відео - це те, то залишиться у тебе від цього найважливішого дня, крім спогадів. Тому краще витрать на день-два більше, але вибери справжніх професіоналів.

  Потім справу за візажистом або стилістом, флористом, весільним координатором, провідним і транспортом.

  Якщо тобі потрібно організувати весілля за місяць - не витрачай жодної хвилини даремно. У тебе є вихідні, час після роботи і обідню перерву на зустрічі з професіоналами, вибір одягу, покупку кілець, замовлення торта і інші клопоти. організація весілля за місяць - ще той стрес, тому можна щось випустити з уваги. Для того щоб ти не забула ні найменшої деталі, ми підготували схему, яка допоможе тобі продумати все.

Вір в себе і в свої сили, тоді у тебе вийде організувати свято своєї мрії всього за місяць. Ніхто навіть і подумати не зможе, що у тебе було всього 30 днів на організацію такого шикарного торжества!