sneznoe.com

Як розрахувати необхідну кількість шпалер незамінна шпаргалка для всіх, хто затіяв ремонт.Як розрахувати необхідну кількість шпалер незамінна шпаргалка для всіх, хто затіяв ремонт. /  ремонт

Роблячи ремонт у своїй оселі, потрібно вміти правильно розрахувати кількість матеріалів, Яке необхідно, для того щоб не викинути гроші на непотрібні речі. В першу чергу це стосується таких матеріалів, як шпалери, тому що навряд чи вони зможуть тобі стати в нагоді після закінчення ремонту.

Так як сьогодні на ринку оздоблювальних матеріалів представлено достатньо велика кількість шпалер різної ширини, "Так просто!" допоможе тобі навчитися правильно розраховувати їх необхідну кількість.

Як правильно розрахувати кількість шпалер

Візьмемо для прикладу стандартну ширину шпалер - 53 м. Довжина такого рулону буде 10 м. Стандартна висота стель - приблизно 2,5 м. Це означає, що звичайного рулону вистачить приблизно на 3 смуги, якщо малюнок великий, або 4 смуги, якщо шпалери однотонні або малюнок не вимагає підгонки.

Тепер нам необхідно визначити периметр кімнати. Для цього потрібно скласти ширину усіх боків приміщення. Отриману суму ділимо на 0,53 (ширину одного рулону). Так ми зможемо визначити, яка кількість смуг нам знадобиться.

Потім необхідно розділити отримане число на 3 (так як з рулону виходить 3 смуги, якщо потрібно підігнати малюнок).Число, які вийшло, потрібно округлити. Зробивши це, ти отримаєш необхідне тобі кількість рулонів. Якщо підганяти малюнок не потрібно, ділимо на 4.

Якщо ж ширина шпалер нестандартна, потрібно розраховувати шпалери за тією ж формулою: 22: 1,06: 3 = 6,9. Дану цифру округляем до 7. Необхідно 7 рулонів.

Простір над дверима і під вікном можна обклеїти із залишків смуг, будь впевнений - вони будуть. Але якщо шпалери однотонні або в дрібний малюнок, то кількість смуг потрібно збільшити, що, можливо, спричинить покупку додаткового рулону. Тут все буде залежати від кількості вікон і дверей. Але завжди краще дотримуватися золотого правила: нехай краще шпалер трохи залишиться, ніж їх не вистачить.

приклад:

Припустимо, твоя кімната має ширину стін 5 і 6 м і, отже, її периметр дорівнює 22 м. Висота стель в приміщенні середня і дорівнює 2,5 м. Якщо ти купуєш стандартні рулони довжиною 10 м і шириною 0,53 м, то виходить така формула:

22: 0,53: 3 = 13,84. Округляем дане число до 14. Підсумок: тобі необхідно 14 рулонів шпалер.

Обов'язково збережи собі в закладки цю інформацію, тому що даний спосіб визначення необхідної кількості шпалер обов'язково стане в нагоді тобі під час ремонту.

Про цю інформацію варто розповісти своїм друзям!