sneznoe.com

7 вправ з рушником, які замінять похід в тренажерний зал.7 вправ з рушником, які замінять похід в тренажерний зал. /  рушники

Хто сказав, що для підтримки гарної форми потрібно обов'язково відвідувати тренажерні зали? Вправлятися можна також вдома - і цей факт важко заперечити. Тому "Так просто!" пропонує тобі дізнатися, яка ще домашня тренування підійде всім любителям фітнесу.

наступний комплекс вправ з рушником цікавий тим, що в процесі його виконання м'язи не тільки підкачуються, але і трохи розтягуються. Як кажуть: "Спіймати двох зайців відразу" ...

Вправи з рушником

  1. Сядь на підлогу, зігніть ноги в колінах, тримай спину прямою і підніми руки, натягнувши рушник. Опускаючи руки вниз, поверни корпус вправо. Вернися назад в початкове положення, при цьому знову підніми руки. Повтори вправу по 20 разів в кожну сторону.
  2. Ляж на спину, зігніть ноги в колінах. Склади з рушника квадрат і поклади його під поперек. З руками за головою почни качати прес. Повтори 20 разів.
  3. Це звичайне вправу "Велосипед", тільки тут потрібно підтримувати голову натягнутим рушником і злегка повертати корпус то вправо, то вліво. Виконай 2 підходи по 10 разів.
  4. Початкове положення: встань на коліна, поклади рушник під носочки.Перейди на планку, в якій спробуй простояти 15 секунд. Вернись в початкове положення і зроби ще 9 підходів.
  5. Ляж на правий бік, витягни праву руку, а долоня поклади на складений рушник. Ліва рука повинна перебувати перед грудьми. Щоб підняти корпус, потрібно впертися на ліву руку і зробити ковзне рух правою рукою. У кожну сторону зроби по 15 підходів.
  6. У положенні № 1 одночасно опускай корпус і витягай ноги, але не відпускай при цьому рушник. Повтори 15 разів.

    Ускладнений варіант - коли рушник не під колінами, а зверху.

  7. Початкове положення: планка на витягнутих прямих руках, рушник під ногами. Зігни ліву ногу, потім підтягніть праву ногу до лівої, так щоб коліна торкалися лівого ліктя. У цій позі вага тіла переноситься на долоні і правий носок. Повтори цю вправу по 10 разів в кожну сторону.

Два в одному: силові вправи і розтяжка! Мабуть, це непоганий варіант для тих, хто вважає за краще незвичайним тренуванням.

А тобі слабо?