sneznoe.com

Ця людина використовує підгузники в садівництві. Те, до чого він додумався, - просто геніально!Ця людина використовує підгузники в садівництві. Те, до чого він додумався, - просто геніально! / Грунт

Здавалося б, XXI століття, вже винайшли все, що тільки можна було. Але кожен день в світі з'являються нові цікаві відкриття. Іноді дивуєшся, як людям можуть прийти в голову такі незвичайні ідеї.

Наприклад, хтось розрізає підгузник і таким чином, зволожує грунт для рослин. Так, ти все правильно прочитав. Це неймовірно, як гідрогель з підгузників може використовуватися в садівництві. Можеш зробити експеримент сам.

тобі знадобиться

 • підгузник (великий)
 • грунт

дії

 1. Спочатку разрежь підгузник і висип гранули з нього в миску. Потім змішай з водою. Повинна вийти така гелеобразная маса, як на фото.
 2. Потім все це змішай 1: 1 з грунтом. Гель з підгузника вбирає воду і добре її зберігає.
 3. Вийде досить пухкий грунт, яка буде постійно вологою, якщо періодично її поливати. Рослини будуть брати з неї стільки, скільки їм буде потрібно. Коріння не згниють і не покриються цвіллю.
 4. У грунті домашніх рослин можна викопати пару маленьких ямок і додати туди гранули з підгузника. Вирушай у відпустку і не переживай, що рослина засохне!

А ось результат після першого тижня експерименту!

Ділимося з тобою ще однієї хитрістю, яка допоможе зрізаних квітів стояти довше.

тобі знадобиться

 • 2 ст. л. цукру
 • 2 ст. л. білого оцту
 • 1/2 ч. Л. хлорного відбілювача
 • гранули з підгузника

дії

Змішай все і додай у воду з квітами. Вони надовго залишаться свіжими.

Це відкриття - революційний підхід до вирощування рослин і догляду за ними. Така річ цікава не тільки садівникам, а й просто тим, хто любить квіти.

Поділися цим геніальним Лайфхак зі своїми друзями. Будь впевнений, вони також будуть здивовані цьому нововведенню, як і ти.