sneznoe.com

2 найбільш поживних продукту, про які важливо знати кожному! Будь-які фрукти, овочі, горіхи, м'ясо в рази поступаються.2 найбільш поживних продукту, про які важливо знати кожному! Будь-які фрукти, овочі, горіхи, м'ясо в рази поступаються. / омолодження

Знаєш, в яких двох продуктах міститься більше 650 вітамінів, мікроелементів, амінокислот? Всього два звичайних, простих продукту ...

Але в них містяться всі відомі вітаміни, в тому числі каротин, вітаміни групи В, вітаміни А, С, провітамін D, К, PP, Е, фолієва кислота, біотин, кальцій, фосфор, магній, калій, цинк, йод і багато іншого .

Хлорела і спіруліна

Ці ж продукти є головним джерелом протеїну (білка). У них білка більше, ніж в курці, м'ясі і яйці. І, що особливо важливо, цей білок засвоюється організмом на 95%, а, наприклад, білок курки засвоюється лише на 30%.

Ці два Суперфуд, про які важливо знати кожному з нас, хлорелла і спіруліна.

© DepositPhotos

Хлорела і спіруліна - мікроводорості, які існують на Землі більше 4 мільярдів років. Тисячами досліджень доведено, що це самі поживні продукти на землі.

Головне подібність у цих продуктів - високий вміст білка (до 70% в спіруліни і більше 50% в хлорела), який максимально засвоюється організмом. Саме цей білок і потрібен нашому тілу для відновлення, зростання м'язів і всіх тканин.

Друге за важливістю якість спіруліни і хлорели - в них міститься найбільша кількість поживних речовин, вітамінів і мікроелементів, ніж в будь-який інший їжі в світі (більше,ніж в будь-якому фрукті, овочі, рослині, м'ясі, рибі).

Відмінності між спіруліна і хлорела

 1. Спіруліна належить роду Arthrospira - ниткоподібним ціанобактеріям, вільно плаваючим в озерах, води яких мають високий pH і концентрацією карбонатів.

  Спіруліна це одночасно і рослина, що володіє здатністю до фотосинтезу, і бактерія. Клітини спіруліни, які мають циліндричну форму, досягають розмірів від 0,1 до 1 мм і яких неможливо побачити неозброєним оком.

  Зараз саме спіруліна є добре продаваним Суперфуд. Повсюдно створюються спеціальні ферми по її розведення.

 2. Хлорела - це зелена одноклітинна водорість і відноситься вона тільки до рослинного світу. Широку популярність хлорелла отримала після того, як стала одним з компонентів харчування для космонавтів. Саме проживання сучасної людини в мегаполісі є показанням до регулярного вживання хлорели.
 3. Хлорела має найбільше вміст хлорофілу серед всіх рослин на Землі - 3%. За змістом хлорофілу за нею йде спіруліна (2%).
 4. Cпіруліна містить найбільшу кількість засвоюваного білка серед всього тваринного і рослинного світу.У спіруліни білка до 70%, в хлорела - понад 50%.
 5. Спіруліна і хлорела - найпотужніші антиоксиданти. Вони ретельно очищають організм від молекул вільних радикалів. Саме вільні радикали є причиною багатьох захворювань: від простого нежитю до раку.
 6. Хлорела містить всі необхідні для людини амінокислоти: ізолейцин, лейцин, лізин, глетамін, метіонін, треонін, триптофан, триптофан, фенілаланін, аргінін, гістидин та інші.
 7. Спіруліна - це найсильніший "Будівельник" імунної системи. Але коли ця система вже дала збій, хлорелла - краще імуностимулюючу засіб.

  Вона відновлює імунітет і допомагає набагато легше пройти складні відновлювальні процедури (наприклад, після хіміотерапії).

Корисні властивості спіруліни і хлорели

 1. Спіруліна і хлорела сприяють засвоєнню вітамінів, особливо каротину, нормалізують обмінні процеси в організмі, поліпшують склад крові. Каротину в хлорела міститься в 7-10 разів більше, ніж у шипшині або сушених абрикосах.
 2. Хлорела - це органічний антибіотик, бореться з інфекційними, бактеріальними та іншими захворюваннями. Стимулює імунітет, допомагає відновленню, підтримці і посиленню вродженого імунітету і здоров'я людини.
 3. Хлорела надає особливий ефект на кишечник: позбавляє від нетравлення шлунка, стимулює зростання аеробних бактерій, виводить токсини з прямої кишки.
 4. Спіруліна і хлорела - це невід'ємний елемент збалансованого раціону для вегетаріанців, водорості забезпечують організм відсутніми амінокислотами, вітамінами і мікроелементами.
 5. Неодноразові дослідження приписують цим продуктам властивості природного очищувача, так як вони вміють видаляти свинець, пестициди та інші токсини з нашого організму.
 6. Хлорела і спіруліна - це відмінний підсилювач імунної системи, вони мають природні антибактеріальні, антивірусні і протипухлинні властивості. Існує навіть припущення, що водорості можуть знищувати ракові клітини!

Раніше ми вже писали про поживних масках з спіруліни. За твердженнями косметологів, вони здатні позбавити навіть від самих глибоких носогубних складок!

Ставлення до спіруліни і хлорела може бути різним. Безсумнівно одне: ці водорості перенасичені цілющими компонентами. Вчені продовжують досліджувати їх дивовижні властивості і обіцяють поставити ці продукти на службу людині.