sneznoe.com

З цими бирками для одягу явно щось не так ... Виявивши таку, ти не зможеш стримати посмішку!З цими бирками для одягу явно щось не так ... Виявивши таку, ти не зможеш стримати посмішку! /  Одяг

Ритися в шафі - ось це приємне заняття! Завжди можна знайти щось досить несподіване: наприклад, річ, яку давно шукав, а вона спокійно прохолоджується на полиці. Тепер з'явилося ще одне цікаве заняття для любительок досліджувати свій гардероб: досить перечитати те, що написано на звичайних ярликах для одягу, І настрій відразу стане краще!

етикетки, Які ти побачиш, робили люди з відмінним почуттям гумору. Хотілося б побачити обличчя того, хто знайшов у себе в шафі подібне ...

Смішні написи на бирках для одягу

Випрати, коли забрудниться.

Прати в холодній воді. Не сушити в пральній машині. Не пропрасовувати малюнок. Чи не шльопати панд!

Прати в холодній воді. Використовувати режим "Бережна прання". Не відбілювати. Сушити вертикально. Не прасувати. Не застосовувати препарат хімчистку. Чи не надягати під час боротьби сумо.

Для кращого результату: прати в прохолодній воді, сушити при низькій температурі, що не прасувати малюнок. Для гіршого результату: протягнути через калюжу, прив'язавши річ до машини. Сушити на кришці багажника.

Дуже вражає, що ти в принципі зміг знайти цю бирку!

Гей! Якщо ти не посміхаєшся, дивлячись на мене, у тебе щось не так з особою. Звернись до лікаря. В іншому випадку одягни мене і носи будинку. Мене можна прати в машині і сушити в барабані, але я не люблю прасування і ненавиджу відбілювання. Я перебуваю з бавовни і поліестеру в співвідношенні 90/10, виготовлена ​​в Мексиці з матеріалів, привезених з США.

Прати в теплій воді, вивернувши річ навиворіт. Використовувати відбілювач без хлору. Бережний віджимання. Не прасувати. Не застосовувати препарат хімчистку. Чи не годувати після опівночі.

Завжди одягай мене на перше побачення, і ти будеш виглядати надзвичайно!

Прати окремо від темних речей. Перед пранням вивернути навиворіт. Не пропрасовувати малюнок. Не застосовувати препарат відбілювач. Не сушити в пральній машині. Зроблено на Землі.

Футболки тестувалися на тваринах. Розмір виявився невідповідним ...

Попередження! Ця блискавка може затиснути тобі дещо. Застібається обережно!

100% -й бавовна. Машинне прання в холодній воді. Ніколи не буває настільки спекотно, щоб знімати свою футболку. Не будь таким, хлопець.

Приховані гумористичні послання на бирках для одягу! Ось до чого дійшла креативність виробників. Деякі з цих написів неабияк веселять, хоча з першого погляду складно виявити в них щось незвичайне.

Подаруй посмішку друзям - покажи їм ці кумедні ярлики на одязі.