sneznoe.com

Дивно простий спосіб, як зробити плаття з светри. Час поповнити гардероб таким дивом!Дивно простий спосіб, як зробити плаття з светри. Час поповнити гардероб таким дивом! /  Одяг

У будь-якої дівчини в закорм знайдеться старий светр, Який не піднімається рука викинути. Можливо, тобі подобається його колір або фактура, а, може, з ним пов'язані приємні спогади ... У будь-якому випадку, це річ дуже мила, хоч і даремна - часто светри змінюють форму, протираються в певних місцях, носити їх стає неможливо.

"Так просто!" пропонує тобі відмінний спосіб, за допомогою якого ти замість старенького і непоказного светрики отримаєш тепле в'язане плаття. Яким чином? Тут немає нічого дивного, дивись просту інструкцію нижче.

Як зробити плаття з светри

  1. Відріж рукава.
  2. Виріж з рукавів такі смужки збоку.
  3. Розріж частини светри так, як на картинці. Це буде форма для сукні.
  4. Маленькі полосочки, нарізані із залишків светри, послужать поясом на талії.
  5. Зший полосочки.
  6. Заплатки на рукавах виглядають оригінально і вирішують проблему заношених, розтягнутих ліктів на рукавах.

Унікальне плаття - готово!

Ось як можна переробити старий светр до невпізнання. Ти можеш бути впевнена, що такого сукні не буде більше ні в кого! Вийде оригінальна річ, що підкреслює твій особистий стиль.

А якщо ти все зробиш своїми руками - ціни цього сукні не буде, воно стане твоїм улюбленим і буде приносити удачу. Адже так важливо носити відповідний одяг, ту, в якій відчуваєш себе впевнено і привабливо.

Перед тим, як почати пошуки старого светра і взяти ножиці, відправ подругам цю чарівну інструкцію! Светр перетворюється в плаття, а дівчатка стають веселіше - справжня магія.