sneznoe.com

Вона занурила ноги в білу рідину. Результат перевершив навіть найсміливіші очікування!Вона занурила ноги в білу рідину. Результат перевершив навіть найсміливіші очікування! /  нігті

Існує думка, що доглядати за ногами стоїть тільки влітку, коли ми носимо відкрите взуття. Але це не більше ніж оману, адже педикюр потрібно робити як жінкам, так і чоловікам в будь-який час року. Пам'ятай, від цього залежить здоров'я ніг!

Восени і взимку ноги ще більше потребують догляду, адже вони страждають від щільних шкарпеток і теплого взуття. Тому шанси виникнення хвороб ніг підвищуються. Далеко не всі, заходячи в приміщення, перевзуватися. Теплі осінньо-зимові черевики стають знаряддям тортур, а на ніжній шкірі стопи з'являються попрілості і роздратування.

Щоб зберегти ноги здоровими, ми пропонуємо тобі скористатися простим рецептом педикюру в домашніх умовах. Ефект від такої процедури не змусить себе чекати!

Педикюр в домашніх умовах

тобі знадобиться

  • велика миска
  • молоко
  • сода
  • вода

Як зробити молочний педикюр

  1. Спершу помий ноги, підстрижи нігті і зніми лак. Нігті на ногах потрібно регулярно стригти, інакше вони можуть вростати. Бажано не стригти їх дуже коротко і не робити куточки нігтя закругленими.
  2. У велику миску налий кілька склянок теплого молока. Опусти ноги в миску так, щоб рідина повністю покрила їх.Якщо молока не вистачило, можна додати трохи теплої води. Молочна кислота діє дуже сприятливо на шкіру, пом'якшуючи і зволожуючи її. Потримай ноги в молоці деякий час, щоб шкіра стала ніжною.

  3. Додай в миску трохи соди і помассируй ступні руками. Сода подіє як натуральний скраб, Який видалить залишки омертвілої шкіри. Молоко допоможе позбутися від мозолів і загоїть тріщини. Недарма ще сама Клеопатра використовувала цей продукт для своїх рецептів краси!

  4. Після процедури обполосни ноги водою і витри м'яким рушником.

І пам'ятай, що догляд за ногами не менш важливий, ніж за іншими частинами тіла. Люби себе і своє тіло, тоді ти будеш здоровий і красивий ще довгі роки. Поділися цим матеріалом з друзями, адже він буде корисний всім!