sneznoe.com

7 головних тенденцій цієї весни. Обнови свій гардероб модними речами!7 головних тенденцій цієї весни. Обнови свій гардероб модними речами! / Мода

Настала весна! А це означає, що все модниці почали вивчати тренди, Які є актуальними в цьому сезоні. Існує багато різної інформації про тенденції в моді 2016 року. "Так просто!" вибрав сім головних трендів, дотримуючись яких ти станеш дівчиною з обкладинки.

Мода цієї весни досить різноманітна. Можливо, щось вже є в твоєму гардеробі, так як тенденції переходять з сезону в сезон. Візьми поради стилістів на озброєння, але не забувай при цьому про своє оригінальному стилі!

Весняні тренди в моді

 1. лимонний колір
  Яскравий жовтий колір в моді вже не перший сезон. Він нагадує нам про спекотне літо і відмінно піднімає настрій, навіть в прохолодний, похмурий день. Не потрібно купувати всі речі цього кольору, якщо ти не хочеш бути схожою на курчати. Досить лише одного пальто або ж сукні.

 2. Марсала
  Ще одним стильним кольором весни 2016 року стане марсала. Багато відомих дизайнери використовували цей колір в своїх колекціях для нового модного сезону.

 3. брючні костюми
  Раніше штани і піджак жінки вважали за краще носити тільки в якості офісного вбрання. У цьому сезоні модні дизайнери та стилісти пропонують нам вибирати цей одяг для прогулянок, зустрічей з подругами, а також надягати на урочисті заходи. Головне тільки, щоб колір грав!

 4. денім
  У цьому сезоні всі кольори деніму як і раніше актуальні. Бажано, щоб в одному образі поєднувалися різні його відтінки.

 5. кльош
  Кльош знову повертається в моду. Брюки-кльош найкраще поєднувати з високими підборами і блузою. Ідеальним завершенням образу послужить капелюх з широкими полями. Штани при цьому повинні закривати п'ятку, а носок найкраще, щоб був відкритий.

 6. Плаття сорочка
  Сукня-сорочка увійшло в моду ще на початку двадцятого століття завдяки Коко Шанель. Потім цей тренд був забутий, а потім знову повернувся, щоб радувати всіх модниць. Це плаття універсально. Його можна надягати як худорлявим, так і повним жінкам. Воно ідеально підходить для різноманітних заходів, головне - правильно підібрати колір і матеріал. Поєднуй плаття-сорочку з чим завгодно, і ти будеш виглядати дуже стильно.

 7. Чисто-білий
  У весняному сезоні 2016 року також актуальний абсолютно білий колір. Цей модний сезон ще жартівливо називають "Сезоном наречених". Спробуй і ти використовувати в своїх "луках" одяг цього кольору.

стеж за модними тенденціями, Але не забувай про те, що підходить саме тобі. Будь стильною і не змінюй свій смак!

Поділися цими модними весняними трендами зі своїми подругами!