sneznoe.com

5 найстильніших зачісок цієї весни. Залишайся в тренді!5 найстильніших зачісок цієї весни. Залишайся в тренді! / Мода

Весна - це пора, коли кожна жінка хоче виглядати ефектно, а також додати в свій образ щось нове і свіже. Модні стилісти радять в цьому сезоні зробити акцент на волоссі і створювати легкі, вітряні і трохи розпатлані зачіски. Дивацтва на голові дуже вітаються в цьому модному сезоні.

"Так просто!" підібрав для тебе п'ять наймодніших весняних зачісок, Які "спустилися" до нас з світових подіумів.

Модні весняні зачіски

 1. Обходься без гумки
  Старайся менше надягати гумки на волосся, так як вони травмують їх. Краще заміни гумки шпильками. Розділи волосся на дві частини, кожну скрути в джгут, а потім ззаду зав'яжи їх вузликом. Закрепи вузлики шпильками або на крайній випадок маленьким "Крабик".
 2. мила недбалість
  На вологе волосся бризни трохи засобу для обсягу. 5-6 штук окремих пасом скрути в джгути, потім скачай в пучки і закрепи на голові. Коли волосся висохне, розпусти їх. Можна нанести трохи пінки для завершення образу.
 3. розпатлана коса
  Начеши обсяг біля коріння і зафіксуй лаком для волосся. Потім Заплети звичайну французьку косу. Трохи ослаб її, витягаючи пасма в сторони.Коса повинна виглядати недбало.
 4. високий пучок
  Добре скропи волосся лаком, збери в високий тугий хвіст. Начеши, кінчики волосся заклади під гумку і закрепи шпильками. Зачіску можна прикрасити шпилькою з перлиною або милим бантом. Така зачіска підійде тільки ефектним дівчатам для фешн-заходів.
 5. Стрічка в волоссі
  Одягни на волосся три стрічки - дві темні хрест-навхрест і одну яскраву. Трохи начеши волосся за стрічками, а потім збери їх ззаду в хвіст. Волосся залиш висіти петлею, що не просмикуючи до кінця через гумку. Кінчики можна пропустити через чорну стрічку.

Можливо, ці зачіски занадто екстравагантні і злегка неординарні для тебе. Але ти завжди можеш включити свою фантазію і спробувати зробити щось подібне, але в іншому стилі. Перукарська справа - це теж мистецтво в своєму роді.

Поділися цими прикладами модних весняних зачісок зі своїми подругами!