sneznoe.com

Поради для чоловіків 15 прикладів ідеального поєднання кольорів в одязі.Поради для чоловіків 15 прикладів ідеального поєднання кольорів в одязі. / Мода

У минулому столітті про моді для чоловіків говорили і писали як про щось другорядне. Наприклад, в глянцевих журналах можна було зустріти: "не забуті і чоловіки" або "пару слів про чоловічу моду". Вона перебувала довгий час в тіні. Але в наш час ситуація змінилася. Чоловіча мода зараз диктує свої правила нарівні з жіночої та пропонує широку палітру кольорів і різних тканинних фактур.

ми підібрали приклади стильних колірних поєднань, Якими слід скористатися чоловікам цієї осені. Бути стильним - дуже просто. Необов'язково купувати дорогий одяг, просто потрібно вміти правильно поєднувати кольори і речі.

Модні поєднання кольорів для чоловічого гардероба

 1. спокійні тони
 2. Сірий знову в моді
 3. Поєднання коричневого і хакі
 4. Темно-синій і білий
 5. різні фактури
 6. Бежевий і яскраво-синій
 7. Малиновий і світло-сірий
 8. Бежеве пальто і сірий костюм
 9. Світла сорочка в поєднанні з бежевими брюками
 10. Просто, але модно
 11. Чи не обходи увагою темно-зелений в цьому сезоні
 12. Темна куртка і світлі штани
 13. Сірий, бежевий і блакитний
 14. Темно-синій і коричневий
 15. яскравий светр

Як писав А. П. Чехов: "В людині повинно бути все прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і думки". Ми згодні з великим письменником і радимо вдосконалювати не тільки духовний світ, а й стежити за іншими сферами свого життя. Візьми на озброєння ці корисні поради для правильного підбору кольорів в гардеробі і вибери собі наряд по моді.

Поділися з друзями цієї корисної шпаргалкою!