sneznoe.com

Тренд 2017 року всього за дві години! Летить плаття своїми руками.Тренд 2017 року всього за дві години! Летить плаття своїми руками. / Лайфхак

Теплі дні все ближче і пора задуматися про оновлення свого сезонного гардеробу. Пропоную тобі створити самостійно досить просте, але дуже ефектне плаття, яке може стати родзинкою будь-якого гардероба. Тим більше що зараз така річ на піку популярності!

Легке плаття своїми руками.

Це плаття ти зможеш носити як влітку і теплою весною, так і ранньої осені. Завдяки своєму фасону воно універсальне, його можна надіти на романтичне побачення, на прогулянку з подругами і навіть на урочистий захід. Ну, а якщо зробити його в білому кольорі, то на контрасті з засмаглою на море шкірою буде виглядати просто дивовижно!

З викрійкою від "Так просто!" у тебе вийде пошити це чудове плаття всього за один вечір, а ті, хто з процесом шиття знайомий не з чуток, можуть впоратися за дві години.

 1. Базова форма - основа сукні. Тканина підбирай летить, що не сковує рухи.
 2. Зроби розширення по моделі від рівня грудей і до низу, і за рахунок цього у тебе вийдуть гарні динамічні складки. Проведи лінію на 1-1,5 см нижче виточок по боковому шву, потім роздягли нижню частину полички сукні на частини.Кількість частин і їх величина задається довільно - все залежить від розміру: чим більше довжина талії, тим більше частин.
 3. Розріж по намічених лініях нижню частину сукні і розведи по низу на величини. Чим більше розводити, тим вільніше буде плаття, з великою кількістю складок. Вкороти нагрудні виточки на 1-1,5 см.
 4. У лінії низу сукні є досить крутий нахил! У нашому прикладі ми відкладаємо від виточки по боковому шву 75 см. Потім вичерчуємо плавну лінію низу.
 5. На цьому малюнку зображена кінцева деталь полички.
 6. Проведи лінію на 4 см нижче пройми, паралельно талії. Також роздягли нижню частину спинки сукні на ділянки по 17 см, 10 см, і 11 см.
 7. Вкороти плече до 8 см. Виконай розводку по низу сукні на 10 см і 12 см. У верхній частині можна відвести лінії розрізу на 1,5-2 см.
 8. Тепер потрібно викреслити лінію низу сукні. По бічному шву відкладаємо 75 см (як і на бічному шві полички). За середнім шву спинки задаємо довжину 130 см. І виводимо лінію нижнього зрізу сукні!
 9. Підсумкове лекало задньої частини. Блискавку розташуй посередині спинки.
 10. Результат: ось таке шикарне плаття.

Як бачиш, створити супермодні легке літня сукня зовсім не складно, достатньо володіти базовими навичками шиття! Додавши до сукні модні аксесуари, можна створити витончений і витончений образ.

Створюй і ти прекрасні наряди, поділися враженнями про роботу в коментарях. Покажи статтю подругам, можливо, хтось із них давно шукає викрійку цього дивовижного сукні. Ну, а я пішла оновлювати свій гардероб!