sneznoe.com

Цей лайфхак може врятувати твоє життя! Ось що потрібно робити, якщо кільце застрягло на пальці ...Цей лайфхак може врятувати твоє життя! Ось що потрібно робити, якщо кільце застрягло на пальці ... /  кільце

Напевно, з кожним траплялася неприємність, коли кільце застрявало на пальці і знімати його доводилося з великими труднощами. Сподіваємося, що все закінчувалося благополучно, і за допомогою мила прикраса вдавалося зняти з насидженого місця. А що робити, якщо кільце застрягне сильніше і мило вже не в силах допомогти?

Редакція "Так просто!" пропонує тобі простий спосіб вирішення цієї проблеми. Більше не треба переживати за збереження кільця і ​​пальця. Всього дві хвилини, і кільце зніметься буквально саме!

Як зняти кільце

Для звільнення пальця потрібен всього лише невеликий відрізок капронової нитки. А подальші маніпуляції показані в цьому короткому відео.

Обов'язково запам'ятай інформацію з цього відео. Навіть якщо ти не носиш кілець, то завжди зможеш здивувати всіх своєю кмітливістю і врятувати людину від травм. І не забудь розповісти друзям про це простому і корисному способі зняти кільце.