sneznoe.com

Як зняти кільце з опухле пальця? Дивовижний і абсолютно безболісний трюк допоможе.Як зняти кільце з опухле пальця? Дивовижний і абсолютно безболісний трюк допоможе. /  кільце

Спека приносить свої корективи в наше щоденне життя. Багато хто страждає набряками, і просте завдання зняти кільце з пальця перетворюється в нездійсненну місію.

Не знаєш, як зняти кільце з опухле пальця? А "Так просто!" підкаже дивовижний і безболісний спосіб! Зубна нитка і шпилька стануть чудовими помічниками в цьому процесі.

Як зняти кільце ниткою

Порядок дій

  1. Візьми зубну нитку і відмотати приблизно 75 сантиметрів. Приклади нитку до кільця і ​​за допомогою шпильки проштовхни її під кільце так, щоб нитка виявилася зі зворотного боку кільця. Обережно, не поранити! Таким чином нитка буде протягнута через кільце. Залиш з боку руки приблизно 15 сантиметрів нитки, а з боку пальців - 60 сантиметрів.
  2. Притримуючи нитку з боку руки, щоб вона не вислизнула, почни обмотувати нитку з боку пальців якомога щільніше навколо пальця (і чим щільніше сидить кільце, тим щільніше і ближче до кільця варто обмотувати нитку). На кінці нитки зроби невелику петлю, щоб вона не розмоталася.
  3. А тепер, візьми інший кінець нитки і повільно починай розмотувати. Ти бачиш, як кільце починає рухатися? Ми досягли своєї мети!

Подивися відео, щоб побачити, як і що потрібно робити. Воно рятувало мене не раз!

Завдяки цьому простому раді ти знаєш, як зняти кільце в домашніх умовах. І тобі не треба більше застосовувати грубу силу або соняшникову олію!

А чи знаєш ти, як ще можна зняти кільце з пальця? Поділися з іншими!