sneznoe.com

10 книг, які викличуть у тебе вибух сміху. Кращий засіб від нудьги і депресії!10 книг, які викличуть у тебе вибух сміху. Кращий засіб від нудьги і депресії! / книги

З нудьгою можна боротися різними способами: за допомогою шоколаду, приємній компанії або міцних напоїв, але найкорисніше і ефективний засіб - це хороша і весела книга. "Так просто!" зібрав для тебе 10 найбільш сатиричних, гумористичних та іронічних книг, які здатні викликати у тебе вибух сміху.

Читаючи їх, можна сміятися до сліз! Навіть в самий сумний день ці гумористичні книги моментально піднімуть настрій.

Книги, які заряджають позитивом

 1. Джером К. Джером "Троє в човні, не рахуючи собаки"
  Ти не зможеш відірватися від цієї неймовірної історії про подорож трьох джентльменів і їх вірного супутника Монморансі по Темзі. Смішні непорозуміння, кумедні колізії і повні гумору ситуації досі вражають читачів своєю оригінальністю.
 2. Ярослав Гашек "Пригоди бравого солдата Швейка"
  Це історія талановитого саботажника, який став улюбленим героєм Чехії. Після призову в армію Швейк прикидається повним ідіотом і виконує віддаються йому накази з такою точністю, що призводить їх до абсурду. А насправді, кожна війна і є абсурд.
 3. Леонід Філатов "Про Федота-стрільця, удалого молодца"
  Ця гумористична казка призначена зовсім не для дітей, а скоріше - для їхніх батьків. Актуальність цієї книги не втрачені, а сюжети вічні. Багато крилаті вирази з цієї казки досі на слуху, правда, мало хто знає, що частенько цитує Філатова.
 4. Михайло Веллер "Легенди Невського проспекту"
  Цю книгу можна сміливо назвати найсмішнішій книгою останнього десятиліття. Автор вміло поєднує іронію, сарказм і ностальгію. Фантастичні історії з нашого недавнього минулого, розказані автором, все частіше сприймаються не як вигадка письменника, а як відома багатьом реальність.
 5. Джозеф Хеллер "Поправка-22"
  Коли ти почнеш читати цю книгу, тобі спочатку буде складно розібратися в нагромаджених безглуздих події і парадоксальних судженнях, відокремити елементи абсурдною фантастики від того, що цілком би могло мати місце в дійсності.

  Ти побачиш, що в ній не просто присутні якісь гротескні образи, а вся художня панорама сильно перебільшена.

 6. Слава Се "Сантехнік, його кіт, дружина та інші подробиці"
  Так книзі про зовсім непоказному здоровань. Його чоловіче самотність пахне хом'яком, що живуть під ванною.Він захоплюється майже неприступними сумними жінками, які легкі на поцілунок.

  Це єдиний сантехнік в Прибалтиці, який грає в академічному театрі. У нього є блог в Живому Журналі, він вміє смажити м'ясо і вирощує на вікні цибулю.

 7. Террі Пратчетт "Кот без прикрас"
  Спочатку було слово, і це слово було Кот. Цю книгу можна назвати Євангелієм від Кота. Ти дізнаєшся про них все. З чого коти зроблені, їх внутрішній устрій, закони, які на них діють і не діють, що вони їдять і що п'ють. Хай буде з тобою котяче благословення!
 8. О. Генрі "Розповіді"
  Хороший, якісний і перевірений часом гумор. Якщо хочеш відпочити від серйозної літератури і прочитати що-небудь ненав'язливе, це книга ідеально підійде. Над цими розповідями можна сміятися, плакати і думати. Така книга зробить затишним самий вогкий осінній вечір.
 9. Брати Стругацькі "Понеділок починається в суботу"
  Гумор Бориса і Аркадія Стругацьких важко порівняти з чим небудь іншим - його потрібно відчувати, розуміти, а для цього обов'язково читати їх легку, живу і наповнену оптимістичною філософією прозу. Ця їхня книга вже цілком і повністю розібрана на цитати.
 10. Ілля Ільф, Євген Петров "12 стільців"
  Це 2 генія російської, так що вже там, - світової літератури XX століття! Вони нам подарували книги, які можна перечитувати десятки разів і все життя розмовляти фразами їх них. Втім, багато хто саме так і роблять.

Замість того, щоб знову залізти під ковдру і хандрити, візьми в руки одну з цих книг. Меланхолійний настрій відразу ж випарується!

Порадь своїм друзям ці 10 найсмішніших книг!