sneznoe.com

5 речей, які відбуваються з твоїм тілом, коли ти знімаєш підбори.5 речей, які відбуваються з твоїм тілом, коли ти знімаєш підбори. /  каблуки

Всі представниці прекрасної статі рано чи пізно мріють похизуватися в красивих нових туфлях на шпильці. Однак не завжди те, що людині подобається, для нього корисно. У тому числі й високі підбори.

На жаль, багато жінок знають про їх шкоду для здоров'я, але тим не менш вперто не хочуть переходити на нижчу і зручне взуття. Якщо ти щодня піддаєш організм стресу, надягаючи високий каблук, - дізнайся про те, що відбувається з твоїми ногами, коли ти знімаєш взуття.

шкода каблуків

Для початку розглянемо природне положення стопи. При ходьбі людина спочатку настає на п'яту, а потім швидко переносить вагу тіла на шкарпетку. У каблуках це стає неможливим і принцип ходьби змінюється з точністю до навпаки. Дослідження показали, що часте носіння каблуків призводить до неприродного тиску на стопи (при перенесенні ваги з п'ят на носки), а це є однією з причин ослаблих м'язів гомілки і скорочення ахіллового сухожилля.

Після цього, якщо людина починає ходити босоніж, це сухожилля знаходиться під величезним тиском, ризикуючи розірватися.

Жінок, які носять каблуки чекають такі небезпеки:

  1. Біль у спині через зсув центру ваги вперед.
  2. Ослаблені ахіллове сухожилля і м'язи гомілки.
  3. Некрасиві нарости і деформації суглобів.
  4. Оніміння в пальцях.
  5. Виникнення остеоартрозу через тиск на колінні суглоби.

Якщо ти з якихось причин не можеш відмовитися від каблуків - постарайся зменшити їх шкоду на організм за допомогою простих вправ: розминай вечорами стопи або, сидячи в кріслі, згинай і розгинати ноги, допомагаючи литкових м'язів залишатися в тонусі.

А яке взуття ти віддаєш перевагу носити? Поділися з друзями цими простими порадами - нехай стежать за своїм здоров'ям!