sneznoe.com

3 сухофрукти, вживання яких позбавить тебе від болю в спині. Неймовірний ефект!3 сухофрукти, вживання яких позбавить тебе від болю в спині. Неймовірний ефект! / інжир

Болі в спині знайомі більшості людей. Сидячий і малорухливий спосіб життя прогресує в сучасному суспільстві, і все частіше у людей самого різного віку зустрічаються проблеми з хребтом. З давніх часів люди шукали природні засоби для лікування спини і усунення болю.

Спеціально для своїх читачів "Так просто!" знайшов секрет відновлення сил і зменшення болю в спині після навантажень. Ти не повіриш, але все, що тобі знадобиться, - це ... сухофрукти!

Як позбутися від болю в спині

Прокидатися щоранку повним сил і енергії дуже легко! Для цього щодня протягом 7 тижнів з'їдай перед сном суміш з трьох складових: чорносливу, інжиру та кураги.

Оптимальне співвідношення інгредієнтів

 • 5 штук. кураги
 • 1 великий інжир
 • 1 чорнослив (обов'язково в'ялений!)

Секрет в тому, що всі ці сухофрукти містять речовини, що сприяють відновленню тканин м'яких міжхребцевих дисків. При регулярному вживанні поліпшується пружність і стійкість хребта. Цікаво, що окремо всі ці сухофрукти не мають такої сили. Але при дотриманні правильних пропорцій після їх вживання можна досягти фантастичного результату. Крім того, така фруктова суміш позитивно впливає на чоловічу статеву силу і на жіноче лібідо.

користь сухофруктів

 1. інжир
  Це одне з найдавніших культурних рослин. З давніх-давен відомо його властивість виліковувати всі хвороби старості. Навіть сьогодні цей фрукт використовують в медицині як засіб проти онкологічних захворювань, а також для поліпшення діяльності щитовидної залози. Важливо пам'ятати, що в інжир міститься до 70% цукру, тому діабетикам фрукт протипоказаний.
 2. курага
  У сушених абрикосах міститься безліч мінеральних речовин. За словами дієтологів, курага допомагає при лікуванні серцево-судинних хвороб, анемії і хворобах шлунково-кишкового тракту, ще вона корисна для зору. Курага багата на вітамін А, без якого неможливе нормальне функціонування людського організму.
 3. чорнослив
  Чорнослив має тонізуючі властивості, відновлює знижену працездатність, поліпшує загальний стан організму. Також він здатний покращувати зовнішній вигляд і стан шкіри. Крім того, чорнослив значно ефективніше, ніж будь-які інші природні засоби на ранніх стадіях серцево-судинних захворювань. Він сприяє нормалізації тиску, покращує обмін речовин в організмі і роботу шлунково-кишкового тракту.

Зроби крок назустріч здорової спині вже сьогодні! Всього три доступних інгредієнта і вже через півтора місяці твій хребет скаже спасибі. Поділися цим секретом зі своїми знайомими, адже біль в спині так настирлива.