sneznoe.com

Розпрощався нарешті із зайвою вагою вечірній напій для ефективного схуднення.Розпрощався нарешті із зайвою вагою вечірній напій для ефективного схуднення. /  імбир

Наш організм потребує періодичного чищення. У товстій кишці, нирках, легенях та печінці можуть накопичуватися елементи, які збивають обмінні процеси, що в свою чергу призводить до збільшення не тільки зовнішньої, але й внутрішньої жирового прошарку.

Щоб позбутися від внутрішнього (вісцерального) жиру, "Так просто!" радить спробувати вечірній напій для схуднення, До складу якого входять елементи, що знімають набряклість, що виводять зайву рідину, що прискорюють метаболізм.

Напій з огірків

Інгредієнти для 1 порції

  • 1/3 ст. води
  • 1 ч. Л. тертого кореня імбиру
  • 1 середній огірок
  • 1 невеликий пучок петрушки
  • 1/2 лимона

приготування

  1. Огірок і петрушку вимий, склади в чашу блендера.

  2. Додай імбир, М'якоть і сік лимона, додай воду і збий все до отримання однорідної консистенції. Для смаку можеш підсолодити напій медом або стевією.

Випивай цей коктейль перед сном, щоб вранці відчувати себе бадьорою як огірочок! Через 1-2 тижні помітиш разючі зміни: живіт підтягнеться, а боки зникнуть.

Щоб домогтися якнайшвидших результатів, спробуй включити цей напій в програму дієти "Драбинка". Перевірено: за 5 днів станеш менше на 1 розмір.Ось вже чим точно варто поділитися!