sneznoe.com

Прибираємо живіт за 60 секунд! Рецепт смачного диво-напою.Прибираємо живіт за 60 секунд! Рецепт смачного диво-напою. /  імбир

дієтолог Синтія Сасс винайшла напій Sassy Water для своєї програми "Плоский живіт". Справа в тому, що рецепт перетворює звичайну воду в чудодійний еліксир, який сприятливо впливає на здоров'я і загальне самопочуття людини.

При мінімальній кількості калорій така вода покращує травлення і прискорює метаболізм.

Для того, щоб забезпечити організм рідиною, людині необхідно випивати 8 стаканів води в день. На кількість необхідної води впливають також генетичні особливості організму і фізична активність.

Але і цього деколи недостатньо, адже потрібно підтримувати водно-сольовий баланс. Саме рецепт від Синтії Сасс допоможе вирішити всі проблеми.

Вода від Сассо сприяє кращому перетравленню і засвоєнню їжі, а все завдяки найкориснішим інгредієнтів. Імбир, огірок, лимон і м'ята допоможуть поліпшити твоє здоров'я настільки, що навіть важко уявити!

Напій для плоского живота

складові

  • 2 літри води
  • 1 чайна ложка тертого імбиру
  • 1 середній огірок, очищений, нарізаний слайсами
  • 1 середній лимон, тонко нарізаний
  • 12 листочків м'яти

Напій потрібно наполягати в холодильнику, і вживати протягом наступного дня.Цей рецепт - рідкісний випадок, коли корисне ще й смачно. Гідна заміна шкідливим газованої води в спекотні літні дні. Поділися з друзями, вони обов'язково повинні це спробувати!