sneznoe.com

7 продуктів, якими категорично не можна закушувати міцний алкоголь. № 6 вразив!7 продуктів, якими категорично не можна закушувати міцний алкоголь. № 6 вразив! / Ідеї

Навколо так багато шуму з приводу шкоди алкоголю і здорового способу життя. Але як не крути, люди вживають спиртні напої: хтось кілька разів на рік, хтось пару раз в тиждень. Мало хто знає, що найчастіше шкоди організму приносить не так алкоголь, як неправильна закуска до нього.

Якщо вина і пиво ще зрозуміло для всіх з чим поєднувати, то ось з міцними напоями справи йдуть складніше. Можливо, ти здивуєшся, але серед продуктів, якими лікарі не рекомендують закушувати спиртне, чимало звичних нам закусок. Редакція "Так просто!" розповість тобі, чому не можна, а чим можна закушувати горілку та інші подібні напої.

Закуска до горілки

Чим не можна закушувати міцний алкоголь

 1. випічка
  Торти і тістечка - це вороги міцного алкоголю. Так, горілку ними зазвичай не закушують, а ось ром або самбуку дуже навіть. В першу чергу організм кинеться розщеплювати жирні солодкі тортики, адже для нього глюкоза важливіше. А за алкоголь візьметься потім. В результаті викид інсуліну в кров - швидке сп'яніння і жорстоке похмілля, оскільки організм встиг отруїтися токсинами з алкоголю.

 2. шоколад
  Як говориться в одному анекдоті .: "Цукерка була зайвою". У нашому суспільстві навіть прийнято дарувати коньяк і коробку шоколадних цукерок. Але шоколад в поєднанні з алкоголем сильно б'є по підшлунковій залозі. Спиртне і без того навантажує підшлункову, викликаючи короткочасні спазми. А шоколад може заблокувати деякі протокі.Із Через це виникає запалення, а іноді і панкреатит.

 3. свіжі помідори
  Запам'ятай: міцні напої з помідорами непоєднуване, особливо горілка. Вони тільки підсилюють негативні якості один одного. Тому не дивуйся, якщо посеред бенкету у тебе вздуется живіт, оскільки вплив органічних кислот помідорів на стінки слизової шлунка різко посилюється алкоголем.

 4. Жирне смажене м'ясо
  Крім того, що жирна смажена їжа і так негативно впливає на печінку і підшлункову, ти ще й алкоголь додаєш. Кілька таких застіль, і ти пацієнт місцевої клініки.

 5. гострі закуски
  Поспішаємо засмутити шанувальників мексиканської кухні: гострі закуски тільки підсилюють дійстві алкоголю. Так що гостреньке під текілку або горілочку не тільки спровокує швидке сп'яніння, а й може забезпечити опік слизової шлунка або стравоходу.

 6. Мариновані огірки
  Ось цей пункт дійсно дивує.Але зауважимо, що солоні огірки можна. Вони підтримують водно-сольовий баланс в організмі, а ось мариновані огірочки дають зайве навантаження на нирки і печінку, і без того обтяжених алкоголем.

 7. Виноград, диня, кавун
  Фрукти добре поєднуються з алкоголем до 30 градусів. Тому їх так часто подають до вина. Але ось як і в випадку з випічкою, організму спочатку буде приємніше переробити їх, а потім вже міцний алкоголь. Тому сп'яніння прийде швидко.

  А ось диня і кавун з міцним алкоголем - справжня отрута для твого кишечника. Ці продукти починають бродити прямо в ньому під дією спиртного.

Але не варто впадати у відчай, адже багато продуктів відмінно поєднуються з міцними напоями. По-перше, це квашення: огірки, помідори і капуста. Остання особливо добре йде під горілку. У ній багато вітаміну С, який допомагає вивести алкоголь з організму. Тому з вечора організму необхідна квашена капуста як закуска, а на ранок розсіл з-під неї - лікувальний бальзам.

Також добре підійдуть салати і страви з вареною картоплею (шуба, вінегрет), адже він просто відмінний абсорбент. Також горілку добре закушувати нежирним запеченим або відварною м'ясом.Морепродукти взагалі відмінно підходять.

Рада редакції

Якщо хочеш протриматися на банкеті всю ніч, то чи не поєднуй алкоголь з забороненими продуктами, а також відмовся від газованої води. А ще краще пий помірно або обмежся одним келихом вина, і на ранок важке похмілля до тебе в гості не зайде. Рада банальний, але багато хто забуває про почуття міри.

Стався до свого здоров'я шанобливо, а також поділися корисними порадами зі своїми друзями в соціальних мережах!

Фото на превью depositphotos.