sneznoe.com

Не забудь привезти з моря трохи гальки! А ось навіщо ...Не забудь привезти з моря трохи гальки! А ось навіщо ... / Ідеї

Камінь - перший предмет, який людина взяла в руку, камінь служив знаряддям праці, на каменях малював наш предок. як предмет для творчості камені використовуються вже дуже давно. Але зараз вони користуються особливою популярністю: з них роблять вироби, всілякі килимки, їх використовують для декору, на них малюють. Ну і все, і дорослі і діти, просто обожнюють збирати морські камінці! То чому не збирати їх з користю?

Редакція "Так просто!" пропонує оцінити всі переваги такого незвичайного матеріалу для творчості, який буквально валяється під ногами.

Малюнки на камені

 1. писані камені відмінно прикрасять будь-яку композицію. Дивись, як здорово виглядає!

  А ще з подібною вироби можна зробити такий чудовий подарунковий кулон!

 2. Зачаровує мистецтво ...
 3. Такими милими сонечками можна прикрасити сад, квіткові композиції, навіть змайструвати з них брошка! А дітям такі камінчики точно припадуть до душі.
 4. Такі барвисті і таких різні пернаті. Яскраво, креативно і скажено мило!


 5. Ці чудові поросята стануть прекрасним подарунком і з легкістю прикрасять будь-який куточок. А головне - зроблені з душею!
 6. Зачаровує малюнок на камені.Пінгвін точно живий ... Неймовірно!

  А як тобі така яскрава морська черепаха?

 7. Тільки поглянь на цих сов і лисиць! Дуже зворушлива виріб.

Дивно, погодься! А змайструвати таку красу самостійно не складе великих труднощів. Надихнувся?

Давай докладніше дізнаємося, які матеріали краще вибрати для виготовлення подібного шедевра.

Матеріали для розпису

 1. фарби
  Більшість вважає за краще використовувати акрилові фарби. Вони мають величезну кольорову палітру, швидко висихають, що не розтікаються і прекрасно стикуються з будь-якою поверхнею. До того ж така фарба нетоксична і не має яскравого запаху. В якості альтернативи можна використовувати звичайну акварель або гуаш. Якщо гарненько постаратися, результат буде не гірший!

  До речі, разом з фарбою досвідчені художники рекомендують використовувати всілякі фломастери і контури. Вони допоможуть прикрасити малюнок додатковими деталями і штрихами.

 2. кисті
  Основним аксесуаром для розпису є, звичайно ж, кисті! Від великих до найменших - тобі знадобляться абсолютно все.
 3. лак
  Щоб виріб радувала довго, її просто необхідно покрити лаком! Це може бути спеціальний акрил-стірольний лак або ж звичайний лак для волосся.Різниця, звичайно, істотна, але для дитячої вироби точно згодиться мамин лак.

Сподіваємося, наша стаття надихнула тебе на створення власного шедевра з каменів. Так що швидше за озброюйся ідеями - і вперед!

Зберігай цю статтю і поділися з друзями, адже таке мистецтво надихне кожного.