sneznoe.com

Ефективні ліки, про який умовчують лікарі. Цим засобом лікував ще Гіппократ!Ефективні ліки, про який умовчують лікарі. Цим засобом лікував ще Гіппократ! /  гранати

Гранат - прекрасний плід з рубіновими зернятками, який приносить масу користі нашому організму. Корисно в цьому фрукті абсолютно все: і шкірка, і м'якоть, і сік, і квіти дерева, і коріння ... Про його цілющі якості було відомо ще Авиценне і навіть сам Гіппократ лікував людей ліками, зробленим з граната.

"Так просто!" підготував для тебе список цілющих властивостей цього плода, які обов'язково тобі знадобляться!

Ліки з кірок граната

Гранат може швидко і ефективно допомогти при дизентерії, сальмонельозу, виразці шлунка, коліті, дисбактеріозі і навіть гострий апендицит.

Для приготування ліків тобі необхідно зробити настій сухих кірок граната. Прогрій чашку або склянку і поклади в неї 10-12 г сухих кірок. Потім налий в ємність 200 мл окропу. Накрий блюдцем або папером, складеної в 4 шари. Наполягаю кірки не менш 30 хвилин. Після цього напій можна вживати.

приготування водного настою сухих кірок граната для лікування всіх перерахованих хвороб однаково. Застосування ж відрізняється.

Для лікування за 5 годин від дизентерії, сальмонельозу, черевного тифу, холери, гострого апендициту - вживати водний настій так:

Після настоювання випий приблизно половину рідини. Настій з кірок граната поцежівать не потрібно, так як наполягання триває. Після цього накрий ємність блюдцем. Якщо тобі стало краще, це була звичайна діарея і тепер тобі нічого не загрожує. Ти повністю здоровий. Якщо ж через хвилин 10 твоє самопочуття не покращилося, значить у тебе або дизентерія, або сальмонельоз, або черевний тиф. Тоді через 3 години тобі необхідно допити залишився водний настій. Процес лікування триває 3 години (з настоюванням 3,5 години), а одужання настає через 5 годин після початку лікування.

Для лікування за 1 тиждень від виразки шлунка, виразки кишечника (тонка кишка), коліту (запальний процес в товстій кишці), дисбактеріозу - вживати водний настій сухих кірок граната так:

Після настоювання почни пити настій. Протягом дня потрібно випити приблизно половину водного настою (90-100 мл) за 4 прийоми приблизно рівними порціями і через рівні проміжки часу, приблизно по 20-25 мл за 1 прийом. Пити напій необхідно натщесерце, причому перший прийом вранці, після сну, а четвертий - на ніч, перед сном.

Не потрібно пити водний настій щодня, роби це через день.Цього достатньо для повного лікування. Але якщо хтось для перестраховки захоче продовжити лікування, наприклад, виразки шлунка, то можна не раніше ніж через тиждень повторити 7-денний курс лікування. Під час вживання настою протипоказано пити алкоголь.

Суть лікування полягає в тому, що в усьому шлунково-кишковому тракті постійно придушуються всі хвороботворні бактерії і місця їх розташування успішно колонізують здорові, необхідні для людини бактерії.

Тобі буде цікаво дізнатися, що Гіппократ лікував цим водним настоєм різані і колоті рани. На рану накладалася чиста ганчірочка, попередньо змочена у водному настої сухих кірок граната. Ця ганчірочка постійно підтримувалася вологою до загоєння рани.

Але не забувай, що перед вживанням корок граната як ліки тобі необхідно обов'язково порадитися з лікарем, щоб не погіршити свій стан!

Будь здоровий і розкажи друзям про ці ліки!