sneznoe.com

Розповідаємо, які знаки зодіаку самі жадібні, а які смітять грошима. Тепер знаю, кого в куми брати!Розповідаємо, які знаки зодіаку самі жадібні, а які смітять грошима. Тепер знаю, кого в куми брати! /  Гороскоп

Ставлення до грошей в нашому житті дуже важливо. Адже за допомогою цих цінних папірців людина опановує практично всіма необхідними благами. Хтось смітить грошима направо і наліво, перебуваючи в вічних боргах, а хтось все життя збирає, відмовляючи собі у всьому. Між жадібністю і марнотратством дуже тонка грань. Але астрологи точно знають, як ті чи інші знаки зодіаку розпоряджаються грошима.

© DepositPhotos

сьогодні редакція "Так просто!" ознайомить тебе з рейтингом найскупіших і марнотратних знаків зодіаку. Що ж, давай дивитися, хто на що готовий заради грошей.

Жадна людина

12-е місце - Стрілець

Жадібність і Стрільці поняття несумісні. Вони не просто смітять грошима, а отримують від цього величезне задоволення. Біля них завжди багато халявщиків, адже їм ніколи не шкода грошей оплатити банкет. Їх немає сенсу намагатися напоумити, адже розлучаються з грошима вони з посмішкою, а в чорний день абсолютно не вірять. Але дивно те, що гроші до них приходять так само легко, як йдуть.

11-е місце - Водолій

Бухгалтерію Водолії не ведуть, тому вони навіть не завжди знають, скільки грошей знаходиться у них в гаманці. Порадувати іншу людину - одне з найбільших задоволень для Водолія, він обожнює робити подарунки і бачити щасливі обличчя близьких.Крім того, подарунки він вибирає абсолютно не дешеві. Представник цього знака буде відмінним гостем на весіллі чи хрещеним, адже порожній конверт він точно не принесе.

10-е місце - Лев

Лев - любителів хороших речей, люксових готелів і взагалі багатого способу життя. Так що витрачати гроші для нього не дурість, а необхідність. Чоловік-Лев ніколи не поведе вподобану жінку в дешеве кафе (по крайней мере, на першому побаченні), жінка-Лев ні за що не надіне дешеву біжутерію. Бажання приголомшувати і засліплювати у Львів в крові, їм для цього не шкода ніяких грошей.

9-е місце - Овен

Овни і не марнотратні, але і не жаднюги. Це дуже розумні аналітики, які завжди знають, як правильно розпорядитися фінансовими ресурсами. З боку може здатися, що Овни витрачають занадто багато, але насправді вони роблять це з розрахунком примножити вкладаємо суму. Але вони інвестують не в бізнес-проекти, а в людей, щоб потім мати надійні зв'язки. І дійсно рідко помиляються у своїх розрахунках, оскільки непогано розбираються в людях.

8-місце - Ваги

У Терезів, як завжди, гармонія в усьому. У них є якась особливість: свої гроші вони бережуть, а ось подаровані або взяті в борг витрачають під нуль. Ваги можуть витрачати халявні гроші на друзів, співробітників і навіть незнайомців.Але ось свої гроші вони рідко позичають або вкладають в справу.

7-е місце - Скорпіон

Хитрі і розумні Скорпіони завжди використовують гаманець в особистих цілях. Вони можуть витратити величезну суму, якщо це допоможе їм стати перед оточенням в найвигіднішому світлі. Їм часто важливіше здаватися забезпеченими, ніж на ділі бути такими. Тому вони легко оплатять зовнішні атрибути достатку, але при цьому будуть нишком економити на чомусь такому, що приховано від сторонніх очей. Ось такі хвальки.

6-е місце - Близнюки

Близнюки дуже хитрі. Наприклад, якщо ти попросиш грошей в борг на очах у сторонніх, то вони їх дадуть навіть більше, ніж просив. Але ось віч-на-віч щедрості не чекай. Головне, щоб ніхто не подумав про них поганого і не вважав за скупердяями. Громадська думка для Близнюків вкрай важливо. Загальне захоплення їхньою щедрістю для них однозначно варто того, щоб витратитися. Але насправді у Близнюків кожна копієчка на рахунку.

5-е місце - Риби

Риби в плані грошей непостійні. Вони можуть бути дуже марнотратними, то дуже жадібними. Вони завжди розриваються між тим, щоб спустити кругленьку суму даремно, і тим, щоб залишити гроші на більш важливі потреби.Тому можна сказати, що це люди настрою: то їх жадібність і скупість накриє, то щедрість. Але вони ніколи не відмовляють у прямих і зрозумілих проханнях.

4-е місце - Тельці

Тельці в питанні грошей поводяться дуже цікаво. Вони обожнюють витрачати чужі гроші, тому дуже часто серед них зустрічаються утриманки і альфонси. Для них абсолютно нормально витрачати гроші партнера, задовольняючи свої життєві запити. Але в разі дійсно важку фінансову ситуацію Тельці обов'язково приборкають свої апетити і постараються допомогти вибратися з боргової ями. А потім знову візьмуться за старе.

3-е місце - Раки

Як відомо, Раки - все для сім'ї та, природно, в сім'ю. Будинок - це головне місце, в яке інвестують представники цього знака. Так, для комфорту, тепла і затишку, а також здоров'я близьких їм нічого не шкода. Ось тільки роблять Раки це, економлячи на всьому іншому. Хоча, коли вирішують себе побалувати, вибирають тільки найкраще, подібно Левам. Не чекай від Раков крутих подарунків і шикарних бенкетів, але якщо ти будеш їх гостем, то дуже приємно здивуєшся.

© DepositPhotos

2-е місце - Діва

Кар'єристи в особі Дев завжди точно знають, навіщо і в ім'я чого вони працюють.У них кожна копійка на рахунку і необдумані витрати - це табу. Так, час від часу Діви балують себе, хоча перед покупкою приємних речей витрачають багато часу на роздуми. Вони обов'язково будуть похвалені знайомим покупкою, можливо навіть преувелічат вартість, але в душі будуть гризти себе за марнотратство.

© DepositPhotos

1-е місце - Козеріг

Козеріг - справжній Скрудж Макдак. Ці люди працюють, заробляють, але рідко витрачають. Вони абсолютні лідери в скупості серед інших знаків зодіаку. Вони навіть на свої особисті потреби насилу виділяють гроші, замість цього збирають на чорний день, онукам і ще незрозуміло на що. Це саме ті люди, які ховають під матрацом мільйон, але при цьому одягаються на ринку і їдять ячку з дешевими сосисками. Їм важливо знати, що гроші у них є в вигляді купюр, а не як матеріальні і духовні блага.

© DepositPhotos

Рада редакції

Вірити в гороскопи чи ні - особиста справа кожного. Звичайно, не можна всіх стригти під одну гребінку. Все залежить від життєвої ситуації: навіть самий затятий марнотрат при важких життєвих обставинах може рахувати кожну копійку. І навпаки.

Розкажи нам в коментарях, зійшлося чи опис з твоїм характером.А також поділися забавним рейтингом зі своїми друзями в соціальних мережах!

Фото на превью depositphotos.