sneznoe.com

Все про жіночих гормонах. Інформація, яку важливо знати кожній жінці!Все про жіночих гормонах. Інформація, яку важливо знати кожній жінці! / гормони

Ми, дівчата, істоти тендітні, ніжні, витончені. І в нашому організмі теж все повинно бути ідеально і гармонійно. Особливо, якщо мова йде про гормонах

Чим же загрожує надлишок або недолік гормонів? Виявляється, все не так просто. найменші зміни в гормональному фоні тягнуть за собою різноманітні наслідки. Це проявляється не тільки в тому, як виглядає жінка, а впливає також і на здоров'я. Стежити за своїми гормонами потрібно обов'язково, правильний баланс - запорука гарного самопочуття, привабливості і міцної нервової системи!

жіночі гормони

 1. естроген
  Цей гормон виробляється в яєчниках і відповідає за нашу жіночність. Так Так! Те, що у тебе м'які округлі форми і поступливий характер, - його пряма робота. Крім іншого, естроген прискорює оновлення клітин, продовжує молодість, зберігає красу волосся і пружність шкіри, захищає судини від відкладень холестерину.

  надлишок:
  Може привести до надмірної повноти в області живота і стегон. Крім того, надлишок естрогену чреватий появою доброякісних пухлин.

  недолік:
  Викликає передчасне старіння шкіри, рання поява зморшок, погіршення стану волосся і, що найнеприємніше, - призводить до небажаного оволосіння на всіх мислимих і немислимих ділянках тіла: на обличчі, на грудях, на руках ...

 2. тестостерон
  Цей гормон виробляється в надниркових залозах. У тому, що ти "і коня на скаку зупиниш, і в палаючу хату ввійдеш", винен саме він. Тестостерон робить жінку цілеспрямованої, наполегливої, здатної не тільки вірити в казку, а й творити її своїми руками. Чим більше у тебе в організмі тестостерону, тим легше тобі даються різні види спорту, активні ігри, швидше наростає м'язова маса.

  надлишок:
  При надлишку тестостерону жінка перетворюється з ніжної німфи в люту і агресивну фурію.

 3. окситоцин
  Гормон, що відповідає за нашу ніжність і прихильність. Сплеск цього гормону знаком всім породіллям: саме після народження малюка окситоцин активізується і жінка відчуває безмежну ніжність і любов до свого дитині.

  надлишок:
  Доведено, що окситоцин виробляється у великій кількості при емоційної або фізичному навантаженні і стресах. Саме тому жінки, намагаючись позбутися від проблем, починають перевіряти домашні завдання у дітей, готувати вечерю з чотирьох страв для чоловіка, робити добрі справи для оточуючих.А ти все думаєш: чому сьогодні така добренька, так?

 4. тироксин
  Дивовижний гормон, що синтезується в щитовидній залозі. Чому дивовижний? А як ще можна назвати гормон, який відповідає відразу за фігуру і розум ?! Регулюючи обмін речовин, тироксин відповідає за нашу стрункість. Якщо щитовидка в порядку, що не мори себе голодом - все одно не одужаєш. Крім того, тироксин відповідає за наш розум і кмітливість.

  надлишок:
  Від надлишку тироксину дуже швидко худнуть. Аж до анемії. А ще в голову починають лізти тривожні думки, з'являється безсоння, прискорене серцебиття, сонливість, погіршення пам'яті. Якщо виявила у себе ці симптоми - кроком руш до лікаря перевіряти щитовидку!

  недолік:
  Призводить до таких негативних наслідків, як швидкий набір ваги, втома, сонливість, неуважність, забудькуватість і навіть проблеми із зачаттям!

 5. норадреналін
  Ось гормон справжньої жінки! Виробляється норадреналін в стресовій ситуації в надниркових залозах. Саме він розширює судини, покриває щоки рум'янцем, робить очі блискучими, а шкіру - пружною і підтягнутою.

  Завдяки норадреналіну ти стаєш не тільки чарівною - він допомагає з гордо піднятою головою зустрічати все мінливості долі, вселяє почуття впевненості, дає відчуття того,що "безвихідних положень не буває". У такі хвилини ти сповнена рішучості і відваги, успішно вирішуєш всі проблеми, при цьому чарівно виглядаєш і міцно спиш. Мило, чи не так?

 6. інсулін
  Надходить у кров з підшлункової залози. Розщеплює складні вуглеводи (в тому числі солодощі), контролює рівень глюкози в крові, дає нам життєву енергію.

  недолік:
  Деякі жінки з народження мають не такий активний рівень інсуліну в крові, як інші. Вживаючи занадто багато солодкого або мучного, можна "докушаться" до цукрового діабету. Ризик розвитку хвороби збільшується, якщо на діабет хворів хтось із близьких родичів.

Пам'ятай: ти - унікальна, чарівна і неповторна! Поділися цією статтею зі своїми подругами, можливо, вона послужить комусь приводом замислитися про своє здоров'я або підштовхне пройти медичне обстеження. Стеж за своїм самопочуттям і будь здорова!