sneznoe.com

Ось чому тобі належить товстіти ... Жир - один зрілої жінки!Ось чому тобі належить товстіти ... Жир - один зрілої жінки! / гормони

Менопауза приносить в життя жінки безліч змін, яких хотілося б уникнути за всяку ціну. І разом із завершенням репродуктивного періоду в життя нахабно вриваються і зовнішні зміни. Спосіб життя колишній, здавалося б, а нещасливий животик росте і росте.

Сумно дивитися на улюблену маму, яка в свої 50 намагається повернутися в пубертат за допомогою дієт і всіляких процедур. Сумно, що ніхто і ніколи не говорить жінці в період менопаузи: "Мила, через це проходять всі! Це нормально. Просто прийми своє тіло і свій вік. Ти прекрасна!"

Модні глянці одноголосно твердять, що худоба - це здоров'я. Здавалося б, залишатися молодою - питання старань і фінансів, а набір ваги з віком вимагає негайного втручання. Але чи так це?

Улюблена наша читачка, не слухай нікого! "Так просто!" розповість тобі, що відбувається з тілом жінки в період менопаузи і чому зайві сантиметри в області живота - це нормально.

період менопаузи

 1. Факт № 1. Всі тіла старіють
  Ти можеш скупити всі антивікові креми в окрузі або витрачати шалені гроші на косметологічні процедури, але правда одна: старіють абсолютно все! На жаль, це природний біологічний процес, якого не уникнути.Ознаки природного старіння - це не тільки зморшки біля очей. Старіють також внутрішні органи.

  В процесі старіння репродуктивної системи знижується рівень естрогену і прогестерону в жіночому організмі. А це головна причина всіх недуг, З якими зустрічається жінка в період менопаузи: ненависні припливи, нічна пітливість, раптове почастішання серцебиття, порушення сну, спонтанні зміни настрою, сухість піхви, проблеми з сечовипусканням.

 2. Факт № 2. Жир - друг жінки!
  Коли яєчники жінки перестають виробляти естроген, жирова тканина організму починає виробляти і регулювати рівень статевого гормону в тілі. Звідси і животик, якого раніше не було. Збільшення кількості жирових відкладень в цей період життя жінки є нормою!

  Це спосіб організму з віком справлятися зі зниженням вироблення естрогену. Так як зниження естрогену безпосередньо впливає на наявність дуже неприємне симптомів менопаузи, збільшення його кількості здатне ці симптоми значно пом'якшити.

 3. Факт № 3. Недолік жиру - недолік естрогену
  У той же час недолік жиру в період менопаузи буде приводити до нестачі естрогену в організмі. Тобто все ознаки клімаксу у жінок посилюватимуться.Дивно, що всілякі модні журнали і блогери напихають жіночі голови інформацією про дієти в період менопаузи, мовляв, якщо скинеш ще чуть-чуть, то станеш неодмінно здоровіше. Але, на жаль, ніхто не говорить, наскільки це шкідливо.

  До слова, така пропаганда і гонитва представниць прекрасної статі за ідеальними формами призводить до нестачі естрогену, а це, в свою чергу, може призвести до безлічі захворювань: виникають проблеми з пам'яттю, підвищується ризик серцево-судинних захворювань, кістки стають крихкими, виникає остеопороз.

  брак естрогену призводить до затримки рідини в організмі і зниження еластичності шкіри. Твої зморшки і суха шкіра - результат боротьби із зайвими сантиметрами в період менопаузи.

Для кожної жінки важливо і потрібно усвідомити, що всі зміни, які відбуваються з тілом в період менопаузи - це не хвороба, а норма. Просто ми живемо в суспільстві, для якого зморшки і зайві сантиметри у жінки - патологія. І тільки коли ми почнемо боротися з ейджизмом і фетфобіей, тоді кожна жінка зможе полюбити своє тіло і свій вік. Будь щаслива, адже ти прекрасна завжди!

Сподобалася стаття? Неодмінно поділися нею з подругами в соцмережах.