sneznoe.com

10 натуральних способів знизити кров'яний тиск без допомоги ліків. Геть хімію!10 натуральних способів знизити кров'яний тиск без допомоги ліків. Геть хімію! / гіпертонія

Люди, які страждають від гіпертонії, Змушені завжди приймати одночасно кілька лікарських засобів для нормалізації кров'яного тиску. Мало хто знає, що змінивши свій спосіб життя, можна значно знизити тиск і навіть відмовитися від вживання ліків.

Якщо тобі знайома проблема підвищеного кров'яного тиску, Ти повинен проконсультуватися зі своїм лікарем і спробувати різні способи для його зниження. Нижче зібрано 10 ефективних методів для боротьби з високим тиском.

Як знизити кров'яний тиск природними методами

 1. Більше займайся спортом

  Виділи 30 хвилин в день на маленьку тренування, і ти зможеш значно знизити свій тиск. Вибери будь-який спорт. Це може бути ходьба, біг, плавання, їзда на велосипеді.

 2. їж банани

  Більшість людей навіть не підозрює, що калій допомагає нейтралізувати негативну дію натрію, який підвищує кров'яний тиск. У бананах, печеному картоплі і апельсиновому соку міститься багато калію, тому тобі варто включити їх в раціон, якщо ти страждаєш від гіпертонії.

 3. Скороти вживання солі

  Якщо у тебе високий кров'яний тиск, скороти вживання солі, тоді ти зможеш його знизити.

 4. Не пали

  Курці більше за інших людей ризикують стати гіпертоніками.Тютюн і нікотин викликають підняття кров'яного тиску. Відмовся від куріння заради свого ж здоров'я.

 5. Схудни

  Дослідження показують, що зайва вага негативно впливає на тиск. Варто тобі скинути всього кілька кілограмів, як ти побачиш поліпшення, тому що навантаження на серцево-судинну систему знизиться.

 6. Скороти вживання алкоголю

  Дослідження показують, що вживання більше двох порцій алкоголю щодня може привести до гіпертонії. І не забувай вживати алкоголь разом з їжею, щоб притупити його вплив на кров'яний тиск.

 7. Позбудься стресу

  Їли ти навчишся керувати своїми емоціями і позбавлятися від стресу, ти зможеш нормалізувати свій кров'яний тиск.

 8. займися йогою

  Йога є хорошим засобом проти стресу. Вона також допомагає поліпшити травлення і стабілізувати серцевий ритм.

 9. Відмовся від кофеїну

  Кава має кілька переваг для здоров'я, але зниження артеріального тиску не є одним з них. Кофеїн може викликати короткочасні сплески артеріального тиску, навіть у людей, у яких немає гіпертонії.

 10. медитуй

  Медитація теж є хорошим засобом проти стресу.Вона змушує відчувати себе добре.

Якщо ти страждаєш від високого кров'яного тиску, спробуй один з цих натуральних способів, щоб його знизити. Ти побачиш, що тобі не потрібно постійно приймати таблетки, щоб почати відчувати себе краще.

Користуйся цими методами і розкажи про них своїм друзям!