sneznoe.com

Подивися, що ця майстриня робить зі старими джинсами ... Не викидати ж таку знахідку!Подивися, що ця майстриня робить зі старими джинсами ... Не викидати ж таку знахідку! /  джинси

Якщо в твоїй шафі завалялася пара-друга старих джинсів, не поспішай нести їх на смітник! Продовжити століття улюбленої речі можна, пошивши з неї чудовий авторський аксесуар, Який доповнить твій гардероб.

А головне, все можна зробити вдома з підручних матеріалів! З таким нехитрим завданням впорається навіть недосвідчена рукодільниця.

Редакція "Так просто!" зібрала найцікавіші ідеї, як доповнити свій образ, використовуючи одні лише старі джинси.

Сумка зі старих джинсів

  1. Така скромна на вигляд сумка дуже містка і зручна. А для її пошиття знадобиться лише пара джинсових штанів і шкіряний ремінець. Такий аксесуар можна прикрасити заклепками, аплікацією з тканини, мереживом або бахромою.
  2. Ця сумка дуже проста у виконанні! Все, що тобі знадобиться, - джинси різних відтінків, нитки і швейна машинка.
  3. Сумка-торба - незамінний літній аксесуар. З такою дрібницею можна ходити на шопінг, їздити на пікнік або на пляж. До речі, для такого аксесуара можна використовувати не тільки старі джинси! Прекрасно підійде і натуральний льон.

  4. Такий конвертик з джинсового кишені припаде до душі не тільки дорослому, але і дитині.А форма для такої сумки і зовсім не знадобиться! У такій кишеньку точно поміститься пара цукерок і частування для пташок.

  5. У таку невелику сумку поміститься найнеобхідніше: ключі, гаманець, телефон, помада і ще кілька жіночих дрібничок.
  6. А ця сумка з симпатичними будиночками припаде до душі мрійливої ​​панночці!

Сподіваємося, ці ідеї надихнуть тебе знайти застосування старим джинсам і пошити оригінальну авторську сумку своїми руками!