sneznoe.com

9 екзотичних кімнатних рослин, від яких просто неможливо відвести погляд.9 екзотичних кімнатних рослин, від яких просто неможливо відвести погляд. / будинок

Для створення затишку в домі важливі не тільки аксесуари, меблі та різноманітні прикраси, але і правильно підібрані кімнатні рослини. Вони безсумнівно додадуть будинку якусь родзинку і будуть постійно радувати око. Ось тільки залишається питання про те, яким рослиною обзавестися.

Редакція "Так просто!" зібрала для тебе самі красиві кімнатні рослини, Від яких просто неможливо відірвати погляд.

Види кімнатних рослин

 1. Орбі строката
  Само по собі рослина нічим не примітна, у нього самий звичайний вид. Але тільки до того моменту, поки воно не зацвіте. Квітка цієї рослини вражає своєю химерною формою і незвичайним забарвленням. Зустрічаються екземпляри яскравих і химерних відтінків, але більш поширені коричнево-жовті квіти з темними вкрапленнями.

 2. Макодес петола
  Це неймовірна рослина вражає своїми масивними листям незвичайного забарвлення. Причому можна зустріти колір від зеленувато-сірого до смарагдового. Дрібні прожилки на листі створюють враження, що візерунок блищить і мерехтить. Така рослина точно доведеться тобі до душі.

 3. маранта
  Ще один представник кімнатних рослин з великим листям. Воно привертає своїм ефектним забарвленням, від цього листя неможливо відірвати погляд. У деяких різновидів цієї рослини зустрічаються прожилки рожевого кольору, що додає їм особливого шарму.

 4. колеус Блюма
  Головна риса цієї рослини - строкате забарвлення. Складно виділити основний колір в цій композиції, занадто їх багато. Листя рослини мають оксамитової структурою, а за зовнішнім виглядом чимось нагадують кропиву. Як ні дивно, вид відноситься до квітучих, але його квітки дуже маленькі і непомітні. Основну цінність все ж складають листя. Вони - просто чудо!

 5. гіпоестес лістоколосий
  Ніжне і вкрай прекрасна рослина. Листя темно-зеленого кольору прикрашають рожеві, червоні і білі розводи. Вони розкидані хаотично, від чого набувають ще більш екзотичний вид. Якщо забезпечити рослині яскраве освітлення, воно буде радувати око цілий рік.

 6. колерія пушістоцветковая
  А ця красуня вражає своїми незвичайними і прекрасними квітами. Вони невеликі, але дуже яскраві, а ще плямисті. Бувають найрізноманітніших відтінків залежно від сорту: оранжево-червоні, фіолетові, рожеві. Такий квітка точно привнесе в життя фарб і гарного настрою.

 7. Кальцеолярія
  Ще одна рослина, яке безсумнівно прикрасить твій дім.Пишні, квітучі кущі кальцеолярії заворожують з першого погляду. Вони вражають не тільки різноманітністю кольорів, але і своєю незвичайною формою.

 8. крассула умбелла
  Навіщо щось говорити, досить просто поглянути на це незвичайне творіння природи.

 9. Клеродендрум
  Без докорів сумління можна сказати, що клеродендрум - одне з найкрасивіших кімнатних рослин. Поєднує в собі ніжність і розкіш. Ці потужні багаторічні рослини виділяються яскравою листям і пишними квітками різноманітних відтінків. А що найголовніше - клеродендрум абсолютно невибагливий у догляді.

Сподіваємося, що ці незвичайні і красиві кімнатні рослини надихнули тебе обзавестися одним з них. Адже, погодься, вони просто чарівні.

А які незвичайні кімнатні рослини є у тебе? Поділися в коментарях!