sneznoe.com

Юлія Висоцька впевнена, що через здорового способу життя вона стала виглядати гірше.Юлія Висоцька впевнена, що через здорового способу життя вона стала виглядати гірше. /  дієта

Юлію Висоцьку знає кожна господиня. Її природна чарівність і вміння доступно пояснити приготування цікавих страв просто захоплює. У свій час телеведуча не просто розповідала, як смачно готувати, але і щосили пропагувала здоровий спосіб життя і правильне харчування. Однак в останньому інтерв'ю вона кардинально змінила свою думку.

Раніше Юлія вже говорила про те, що почала їсти після шостої вечора. Але в одному зі своїх останніх інтерв'ю вона розкритикувала здоровий спосіб життя. Редакція "Так просто!" розповість, що змусило народну улюбленицю змінити свою думку.

Здоровий спосіб життя людини

Досить довгий час Юлія Висоцька дотримувалися здорового способу життя і обмежувала себе в так званій шкідливої ​​їжі. Щоранку вона починала з пробіжки і багато часу проводила в спортзалі. Але в своїх недавніх інтерв'ю вона зазначила, що просто витратила час даремно. За її словами, саме через такого правильного способу життя вона стала виглядати гірше.

Актриса впевнена: "Повна відсутність цукру, алкоголю, гострого, жирного, солоного, калорійного, мучного, кави, шоколаду ... Відсутність щастя і радості!" Юлія пояснила, що їжа дарує ощущеніея комфорту і любові. Можна зібратися всією родиною за столом, спілкуватися, жартувати, обговорювати смак приготованого. А не сидіти з синцями під очима зі своїм салатом. "Їжа - це дійсно комфорт", - уклала Висоцька.

"Абсолютно пішло даремно час, коли організм взагалі не розумів, що з ним відбувається, знаходився в повній паніці і починав, як божевільний запасатися. Тому що замість нагороди ми йому даємо 10 кілометрів пробежечкі і ще годину силовий йоги", - обурюється Юлія.

Між іншим, багато дієтологів і гастроентерологи також не радять повністю виключати якісь компоненти або продукти зі свого раціону. Різкий відмова від того ж цукру або глютену спровокує у організму стрес. Тому найкращий варіант - є все, але контролювати величину порцій в залежності від фізичної активності.

Висоцька дала пораду: "Якщо ви хочете їсти багато і якісно і при цьому не поправлятися, це реально, якщо ви закінчуєте прийом їжі обідом, це працює". А до обіду ти можеш собі дозволити і кави з молоком, і тістечко, і пасту, і хліб, і курочку, мариновану в майонезі.Або ж просто розподіляй це все протягом дня невеликими порціями. І фігура хорошою буде, і задоволення від їжі отримаєш.

А як ти ставишся до обмежень в їжі і різних суворих дієт? Розкажи нам в коментарях і поділися статтею з друзями в соціальних мережах!