sneznoe.com

6 типів ожиріння про що говорять зайві сантиметри на твоєму тілі.6 типів ожиріння про що говорять зайві сантиметри на твоєму тілі. / дієта

Ожиріння - це одне з найпоширеніших обмінних захворювань. Порушення обміну речовин провокує безліч інших недуг, тому ще на ранньому етапі цієї хвороби необхідно скласти план дій "Як боротися із зайвою вагою".

Не потрібно кидатися в крайності і виснажувати себе суворими дієтами. Для початку врахуй, що існує кілька типів ожиріння і боротися з кожним з них стоїть по-особливому. "Так просто!" допоможе тобі знайти причину зайвих сантиметрів, але робота над собою вже твоїх рук справа!

види ожиріння

 1. Ожиріння по всьому тілу
  Жирові відкладення по всьому тілу свідчать про те, що людина любить добре попоїсти. переїдання - це проблема багатьох людей, які просто не можуть зупинитися перед смачною їжею. Результат не забарився, вірніше - на все тіло! Необхідно переглянути свій раціон і зменшити порції споживаних страв. А допоможе в цьому всім знайома хитрість - дві склянки води за 30 хвилин до прийому їжі.

  Нічого не поробиш, але в чорний список слід віднести солодощі, борошняні вироби і дуже жирну їжу. Згодом правильне харчування і хоча б невеликі фізичні навантаження принесуть радісні результати!

 2. невеликий животик
  "Нервовий" животик формується через постійне заїдання стресу, депресії і тривоги. В такому випадку необхідно знайти душевну рівновагу. Займися духовними практиками, більше читай, гуляй - роби те, що приносить радість і задоволення. Повір, дрібні проблеми в житті не повинні відображатися на твоєму щасливому стані!
 3. глютенова ожиріння
  Зайве в області стегон говорить про те, що у тебе гормональний дисбаланс або менопауза. Потрібно перезапустити свій обмін речовин, тому більше рухайся і забудь про шкідливі звички.
 4. Атерогенний метаболічний дисбаланс
  Як правило, при такому типі ожиріння жир накопичується в черевній порожнині, що може також призвести до проблем з диханням. Як же позбутися від непотрібного черевця? Нічого особливого: більше руху і менше шкідливої ​​їжі.
 5. Ожиріння венозних каналів
  Цей тип ожиріння успадковується генетично, але це не означає, що на проблему варто дивитися крізь пальці. Якщо жир накопичується в ногах, то необхідна сильна навантаження на цю частину тіла. Почни з малого - полюби сходи. Так, ліфт - це підступний ворог здоров'я!
 6. Ожиріння від бездіяльності
  Практично всі, хто раніше не уявляв своє життя без регулярних фізичних навантажень, а зараз веде малорухливий спосіб життя, страждає від цього типу ожиріння. Для початку необхідно як мінімум переглянути свій раціон. Відмовся від улюблених булочок і цукерок, полюби овочі і фрукти! А спорт? Переглянь свій графік роботи і обов'язково приділи час фізичних навантажень, без яких ти і дня не міг прожити в минулому. Через деякий час помітиш, що ти знову в формі!

Як бачиш, при кожному типі ожиріння необхідно виключити шкідливу їжу і регулярно займатися хоча б невеликими фізичними вправами. Це аксіома, що її заперечив ... Бажаємо тобі завжди бути в тонусі і відчувати себе відмінно! Чи не мори себе жорсткими дієтами, а просто слідуй простим законам правильного харчування і активного способу життя. А головне - люби своє тіло!

Ознаками своїх друзів з корисною інформацією!