sneznoe.com

Ці 7 речей я зробив для того, щоб схуднути на 100 кг без дієт. Неймовірний особистий досвід!Ці 7 речей я зробив для того, щоб схуднути на 100 кг без дієт. Неймовірний особистий досвід! / дієта

У 2001 я важив більше 180-ти кілограмів. На той час я встиг перепробувати безліч дієт для втрати ваги. Всі вони проходили приблизно однаково - у мене з'являвся довгий список їжі, яку не можна було їсти. Я виконував усі вказівки і втрачав трохи ваги, що коштувало мені величезних зусиль, витримки і нескінченного самоконтролю.

Але рано чи пізно приходив момент, коли я не витримував і зривався. Я майже відразу ж набирав назад весь той вага, який скинув, а через пару тижнів важив навіть на пару кілограм більше, ніж до дієти. У період з 1990-го по 2001-й я знову і знову втрачав 5 кг, а потім набирав 7, поки не став важити 185 кг.

Потім настав переломний момент. 11-го вересня я випадково пропустив рейс UAL 93 (в результаті аварії літака загинули всі пасажири). Після цієї події мені стало здаватися, що я живу на позичене час. Ось він я, вбиваю себе ненависної роботою на Вол Стріт, яка крім стресу не приносить нічого в моє життя, а Всесвіт тільки що дала мені другий шанс.

Так, я вирішив назавжди залишити позаду американські гірки дієт і більше ніколи до них не повертатися. Замість цього я мав намір розібратися, чому моє тіло змушує мене набирати так багато ваги. Я хотів зрозуміти, як зробити так, щоб воно знову хотіло бути струнким.

Озброєний солідним арсеналом знань з розряду біохімії, які я отримав в Пенсильванському університеті, я проводив по 12 годин на день, дізнаючись все, що можна було про гормони, Ферменти і нейромедіатори, які провокують набір ваги.

Я дізнався, що для того, щоб втратити вагу, потрібно не рахувати калорії, а налагодити гормональний фон організму. Так як стрес і емоційні чинники викликають порушення в гормонах, варто дивитися на цей процес з точки зору душа-тіло. Підхід повинен бути цілісним, що зачіпають психологічний і емоційний стан в такій же мірі, як і те, що ми їмо.

За два з половиною роки я без дієт скинув 100 кг. У мене зберігався таку ж вагу і протягом наступних 10-ти років, в той час, як я дозволяв собі їсти все, що захочу.

Як я схуд

 1. Перестав сидіти на дієті і почав живити своє тіло.
  Завдяки своїм дослідженням, я зрозумів, що моєму тілу постійно критично не вистачало якихось певних поживних речовин, таких як жирні кислоти омега-3, живі продукти і високоякісні білки. Я намагався наповнити ними свій щоденний раціон.

  Але якщо я відчував, що хочу з'їсти піцу, цукерки або чіпси, я робив це без коливань.Зрештою, мій організм втратив інтерес до шкідливої ​​їжі і почав надавати перевагу корисну багату вітамінами і мінералами їжу.

 2. Зцілив травлення.
  Одна з причин нестачі поживних речовин полягала в тому, що у мене було порушено травлення. Тому все корисне, що було в продуктах, просто не засвоювався. Проблеми з травленням часто змушують тіло працювати в режимі "накопичення".

  Щоб нормалізувати процес харчування, я почав вживати ферментовані і культивовані продукти, а також пробіотики і травні ферменти.

 3. Придбав респіратор для апное сну.
  Апное сну - стан, який часто буває у людей з надмірною вагою. Воно створює гормональний фон в організмі, який стимулює збільшення ваги, викликаючи підвищений рівень кортизолу, що призводить до нездорової тязі до шкідливої ​​їжі і резистентності до інсуліну.

  Для лікування апное сну можна використовувати спеціальний респіратор. Він вдмухує повітря в ніс і рот, відкриваючи трахею, щоб можна було без проблем спати всю ніч. Більшість людей, які страждають апное сну, навіть не знають про свою проблему. Хоча, це напевно відомо тим, з ким вони живуть, так як їм докучає дуже гучне хропіння ночами.

  Виявилося, у мене був дуже важкий випадок апное сну, і, коли я почав використовувати респіратор ночами, став відчувати себе більш бадьорим днем. Мене перестало тягнути до шкідливої ​​їжі, і вага стала потроху йти.

 4. Почав використовувати практики для душі і тіла, щоб зменшити стрес.
  Також як і апное сну, стрес призводить до підвищення рівня кортизолу та гормонів, які змушують організм накопичувати жир, тому дуже важливо вчитися знижувати рівень стресу. Я почав займатися медитаціями і візуалізаціями щоранку. Через якийсь час помітив разючі зміни.
 5. Зробив своє життя більш розміреним і стабільної.
  Я знизив розтрати, переїхав в житло трохи менше і почав вирощувати овочі і фрукти біля будинку. Так я відчував себе більш впевнено і спокійно. Мені подобалося, що в будь-який момент я можу піти і з'їсти щось свіже і корисне зі свого міні-городу. Стрес більше не перетворював мене в накопичувач жиру.
 6. Попрацював над емоційними проблемами.
  Деякі люди відчувають себе в більшій безпеці, коли на їхньому тілі багато жиру. Підсвідомість використовує зайву вагу як подушку для захисту від світу.Практики візуалізації допомогли мені розібратися з минулими травмами і змусити тіло відчувати себе комфортно без броні у вигляді зайвих кілограмів.
 7. Провів детоксикацію.
  Коли я скинув 80 кг, почав шукати інформацію про токсини і тому, як організм людини з ними справляється. Виявилося, що токсини містяться в клітини жиру. Я усвідомив, що більшу частину свого життя моє тіло служило сховищем величезної кількості запечатаних в жирах токсинів.

  Щоб виправити ситуацію, я ввів в свій режим постійне вживання лужних рідин, Таких як вода з лимонним соком або яблучним оцтом, зелені соки, велика кількість зелені, салатів і пагонів. Завдяки цьому, останніх 20 кг я втратив набагато легше, ніж перші 20. Так, я досить швидко позбувся всього, що залишився на той момент зайвої ваги.

використовуючи комплексний підхід до схуднення, Де враховуються душа і тіло, ти напевно досягнеш небувалого прогресу без непотрібних дієт і виснажливих фізичних навантажень. Вага більше не повернеться назад, як при дієтах, а твоє життя стане більш повноцінної і насиченої.

Поділися цим дієвим методом боротьби із зайвою вагою зі своїми друзями!