sneznoe.com

Я викинула упаковку желатину! Тепер використовую засіб набагато краще ...Я викинула упаковку желатину! Тепер використовую засіб набагато краще ... / Десерти

Холодець, холодець, желе, мармелад, джем - ось неповний список страв, які готують за допомогою різноманітних желирующих речовин. Багато господині роками використовують желатин тваринного походження, Навіть не підозрюючи, що можна добитися кращого желирующего ефекту, використовуючи рослинні речовини! Наша редакція підкаже, чим замінити желатин.

желюючий речовини

 1. Агар-агар
  Агар-агар - желирующее речовина, яку добувають з червоних і бурих водоростей. Це рослинний замінник звичного нам желатину. При з'єднанні з водою агар-агар утворює щільний холодець. Купуючи цей продукт, важливо врахувати той фактор, що агар-агар буває двох сортів: вищого (білий або блідо-жовтий) і першого (темно-жовтий або коричневий).

  На відміну від желатину ця речовина володіє більш дієвим желюючий ефектом. Єдиний недолік - продукт потрібно замочувати попередньо на ніч. Кращим сортом агар-агар вважається китайський. Тільки уяви, він утворює желе при розведенні 1 частини речовини на 300 частин води!

 2. пектин
  Пектин - склеює речовина, яку добувають з яблук, шкірки цитрусових, кошиків соняшнику і жому цукрового буряка.У домашніх умовах можна приготувати фруктове варення або джем з додаванням пектину.

  Для цього потрібно змішати невелику кількість цукру з пектином (5 г пектину на 1 кг фруктів) і додати суміш в кипляче варення.
  В кінці варіння у варення необхідно додати трохи лимонної кислоти. Пектин починає діяти, як і желатин, після повного охолодження

 3. Ірландський мох
  Його желирующий ефект не поступається агар-агар! Для приготування 200 грамів желе знадобиться 30 грамів Карраген (інша назва продукту). Перед використанням необхідно замочити ірландський мох в воді для набухання, потім прокип'ятити 10 хвилин і процідити.
 4. кудзу
  Кудзу - продукт, який застосовується найчастіше в Японії. Для приготування тягучого соусу знадобиться 1,5 столових ложок речовини на 1 склянку рідини. Щоб приготувати желе, необхідно додати 2 столові ложки кудзу.
 5. гуарова камідь
  Ця речовина має потужний желюючий ефектом: в 6 разів сильніше, ніж желатин! Головне правило, яке потрібно дотримуватися всім шанувальникам цього продукту: додавати гуарову камедь потрібно окремо в сухі інгредієнти і окремо в рідкі.Тільки так ти отримаєш желейний продукт без єдиного грудочки!

Сподіваємося, наші поради стануть корисними тобі. Дізнайся також, як приготувати домашнє желе у формі LEGO!