sneznoe.com

Рідкісний змова від Ванги! Ванга віщає Викинь 3 речі зі свого будинку, потім бери яйце ...Рідкісний змова від Ванги! Ванга віщає Викинь 3 речі зі свого будинку, потім бери яйце ...  /  гроші

Не так давно до мене в гості прийшла моя подруга з величезним тортом і радісними новинами. Виявилося, що після 5 років кропіткої роботи секретарем-референтом вона раптово отримала підвищення до заступника начальника відділу продажів.

Сталося це так несподівано, що у неї буквально пропав дар мови ... Важливо відзначити, що там, де працює моя подруга, просування по кар'єрних сходах відбувається вкрай рідко, і не кожному співробітнику взагалі вдається затриматися на посаді довше півроку ...

Стали ми чаювати, і тут вона тихим голосом каже: "Хочеш вір, хочеш ні, але це підвищення неспроста, недавно я зробила магічний обряд". Моєму здивуванню не було меж, так як я в подібні небилиці ніколи не вірила.

Змова на залучення грошей

Виявилося, моя гостя настільки втомилася від рутинної роботи і маленьку зарплату, що вирішила піти на крайні заходи ... Одного чудового вечора вона знайшла в Інтернеті текст змови на гроші від болгарської цілительки Ванги. Для перевірки дієвості методу, подруга також зробила невеликий обряд.

Для обряду їй знадобилося: куряче яйце, три монетки (по 10 копійок), миска трикутної форми і три церковні свічки, куплені напередодні в храмі.Монетки подруга виклала орлом вниз по кутах посуду, на них встановила свічки і помістила яйце посередині.

Коли все було готове, подруга прочитала ці рядки рівно 33 рази: "Снесла курочка біла на чистій галявині яйце, та грошове яйце курка знесла, грошей додала. А хто візьме це яйце і з'їсть його, той і багатим стане і більше лиха знати не буде. По галявині я, раба Божа [твоє ім'я], гуляла , знайшла яйце, з'їла його і Господа нашого подякувала за дар посланий. Тепер багатство від мене не піде. Амінь ".

В кінці ритуалу моя приятелька поставила свічки біля плити, зварила яйце круто, розбила його про лоб і вимовила такі слова: "Про себе яйце розбиваю, всю його користь собі забираю".

Якби не розповідь моєї близької подруги, я б ні за що не повірила в такі чудеса. До речі, недавно її чоловік отримав велику премію до зарплати ... Збіг? Не думаю!

Незважаючи на те, що болгарської ясновидиці вже немає з нами, її знання продовжують допомагати людям. Змови і обряди Ванги позбавляють від безгрошів'я і дарують удачу у всіх починаннях.

Не забудь поділитися цією статтею з друзями, а також дізнайся, як визначити, чи немає на тобі псування!