sneznoe.com

10 жорстких уроків бізнесу, про які повинен знати кожен. Відмінні поради для досягнення успіху!10 жорстких уроків бізнесу, про які повинен знати кожен. Відмінні поради для досягнення успіху! / гроші

Бізнес - річ жорстока і, щоб бути конкурентоспроможними на ринку, тобі потрібно бути готовим до всього. "Так просто!" підготував для тебе 10 нестандартних уроків бізнесу, Яким тебе не навчить ніхто.

Крім того, ці уроки можна застосувати й для життя в цілому. Мораль цих історій повинен засвоїти кожна людина, якщо він бажає досягти успіху в житті!

10 жорстких уроків бізнесу

 1. Чоловік заходить в душ, в той час як його дружина тільки закінчила митися. Лунає дзвінок у двері. Дружина нашвидку загортається в рушник і біжить відкривати. На порозі - сусід Боб.

  Тільки побачивши її, Боб каже: "Я дам вам 800 доларів, якщо ви знімете рушник". Подумавши пару секунд, жінка робить це і стоїть перед Бобом гола. Боб дає їй 800 доларів і йде. Дружина одягає рушник назад і повертається у ванну.

  "Хто це був?" - запитує чоловік. "Боб", - відповідає дружина. "Прекрасно, - продовжує чоловік, - він нічого не говорив про 800 доларів, які мені винен? "

  Мораль історії: поділися з акціонерами інформацією про видані кредити, інакше ти можеш опинитися в неприємній ситуації.

 2. Священик пропонує черниці підвезти її. Сівши в машину, вона закидає ногу на ногу так, що стегно оголюється.Священикові насилу вдається уникнути аварії. Вирівнявши машину, він крадькома кладе руку їй на ногу.

  Монахиня каже: "Батько, ви пам'ятаєте Псалом 129?" Священик прибирає руку. Але, помінявши передачу, він знову кладе руку їй на ногу. Монахиня повторює: "Батько, ви пам'ятаєте Псалом 129?" Священик вибачається: "Вибачте, сестра, але плоть слабка".

  Добравшись до монастиря, черниця важко зітхає і виходить. Приїхавши до церкви, священик знаходить Псалом 129. У ньому говориться: "Іди далі і шукай, вище ти знайдеш щастя".

  Мораль історії: якщо ти погано знаєш свою роботу, багато можливості для розвитку пройдуть перед тобою.

 3. Торговий представник, секретарка і менеджер йдуть обідати і знаходять античну лампу. Вони потирають її, і з неї з'являється Джин. Він говорить: "Я виконаю по одному бажанню кожного з вас".

  "Я перша, я перша!" - каже секретарка. "Я хочу зараз бути на Багамах, на катері, і не думати ні про що". Пш-ш-ш! Вона зникає. "Тепер я, тепер я", - говорить торговий представник. "Я хочу бути на Гаваях, відпочивати на пляжі, з масажем, нескінченним запасом" Піна Колада "і любов'ю всього мого життя". Пш-ш-ш! Він зникає.

  "Тепер твоя черга", - говорить Джин менеджеру. "Я хочу, щоб ті двоє повернулися в офіс після обіду".

  Мораль історії: завжди давай своєму босові висловитися першим.

 4. Орел сидів на дереві, відпочивав і нічого не робив. Маленький кролик побачив орла і запитав: "А можна мені теж сидіти, як ви, і нічого не робити?" "Звісно, ​​чому ні", - відповів той. Кролик сів під деревом і став відпочивати. Раптом з'явилася лисиця, схопила кролика і з'їла його.

  Мораль історії: щоб сидіти і нічого не робити, ти повинен сидіти дуже-дуже високо.

 5. Індичка говорила з биком. "Я мрію забратися на вершину дерева, - зітхала вона, - але у мене так мало сил "." Чому б тобі не клюнути мій послід? - відповідав бик. - У ньому багато поживних речовин ". Індичка склювала купку посліду, і це дійсно дало їй достатньо сил, щоб забратися на нижню гілку дерева.

  На наступний день, з'ївши ще, вона досягла другої гілки. Нарешті, на четвертий день, індичка гордо сиділа на вершині дерева. Там її помітив фермер і збив пострілом з рушниці.

  Мораль історії: маніпуляції з лайном можуть допомогти тобі забратися на вершину, але не втримають тебе там.

 6. Маленька пташка летіла на південь, щоб перезимувати. Було так холодно, що вона замерзла і впала на землю в великому полі. Поки вона там лежала, корова пройшла повз і залишила на ній корж.Лежачи в коров'ячої виноградному, пташка раптом зрозуміла, як їй тепло. Коров'яче лайно повернуло її до життя!

  Пташці раптом стало так добре, що вона заспівала, щоб висловити свою радість. Пробігає повз кішка почула спів і вирішила розібратися, в чому тут справа. Слідуючи до джерела звуку, кішка знайшла пташку, розкопала її і з'їла.

  Мораль історії: не кожен, хто напаскудив на тебе, твій ворог; не кожен, хто дістає тебе з лайна, твій друг; коли тобі добре і тепло, краще тримати рот закритим.

 7. Одного разу миша помітила, що господар ферми поставив мишоловку. Вона розповіла про це курці, вівці і корови. Але дорослий незмінно відповідав: "Мишоловка - це твої проблеми, до нас вона ніякого відношення не має!"

  Трохи пізніше в мишоловку попалася змія - і вкусила дружину фермера. Намагаючись її вилікувати, дружині приготували суп з курки. Потім зарізали вівцю, щоб нагодувати всіх, хто приїхав відвідати хвору. І нарешті закололи корову, щоб гідно нагодувати гостей на похоронах.

  І весь цей час миша спостерігала за тим, що відбувається через дірочку в стіні і думала про речі, які ні до кого ніякого відношення не мають!

  Мораль історії: якщо тебе щось не стосується безпосередньо, не думай, що це щось не вдарить тебе по голові.

 8. На фермі захворів кінь. ветеринар: "Якщо вранці він не встане, я його посиплю". Вранці кінь не встав. Поруч лежав баран: "Ну давай, вставай або ти помреш!" Кінь став. фермер: "Це диво! Це треба відсвяткувати! З такої нагоди ми заріжемо барана!"

  Мораль історії: ніколи не лізьте не в свою справу (але не забувайте про історію з мишоловкою).

 9. Три людини перевертали камені. Одного з них запитали: "Що ти робиш?" Він витер піт з чола і відповів: "Горбачов". Підійшли до другого і запитали: "А ти що робиш?" Він закатав рукава і діловито сказав: "Гроші заробляю". Запитали у третього: "А що робиш ти?" Він подивився вгору і сказав: "Храм строю".

  Мораль історії: життя наповнене сенсом тільки у того, хто переслідує велику мету.

 10. Таксист підвозить відомого в місті мільйонера. Той розплачується рівно по лічильнику.

  таксист: "Я вчора вашого сина підвозив, так він мені 100 доларів на чай залишив". "Ну так що ви хочете: у нього тато - мільйонер, а я - сирота".

  Мораль історії: тільки той, хто сам заробив свої гроші, по-справжньому знає їм ціну.

Пам'ятай про ці маленьких, але дуже повчальних історіях завжди і тоді ти точно зможеш домогтися успіху.

І розкажи їх своїм друзям!