sneznoe.com

Як зберігати гроші в гаманці, щоб вони примножувалися.Як зберігати гроші в гаманці, щоб вони примножувалися. /  гроші

Одного разу Альберта Ейнштейна запитали: "Чому у вас над дверима висить підкова, якщо ви не вірите в прикмети?" Вчений відповів: "Прикмети збуваються незалежно від того, вірю я в них чи ні". Можливо, тобі здається, що прикмети - це нісенітниця. Але насправді - це дорогоцінний досвід наших предків, які передали нам в них свої знання і спостереження.

У наш час люди все більше стали звертати увагу на прикмети, Пов'язані з темою грошей, багатства і успіху. Здавалося б, яка різниця, як зберігати гроші в гаманці. Але існує велика кількість прикмет, які не тільки допомагають зберегти грошові кошти, а й їх примножити.

Прикмети для залучення грошей

  1. Коли ти в наступний раз отримаєш зарплату, неси її всю додому. Не варто витрачати гроші в цей же день. Якщо тобі потрібно щось купити, візьми краще потрібну суму з дому або скористайся банківською карткою. Гроші повинні "переночувати" вдома разом з іншими твоїми заощадженнями.
  2. "Гроші рахунок люблять". Отже, ти завжди повинен знати, яка саме сума в даний момент знаходиться у тебе в гаманці.
  3. Бережи гроші в гаманці лицьовою стороною до себе в порядку убування грошового гідності.Великі купюри повинні знаходитися ближче до тебе, коли ти будеш відкривати гаманець. Чи не комкаться гроші і не клади купюри догори дригом.
  4. Тримай завжди в гаманці щасливу купюру. Як визначити, яка купюра принесе тобі матеріальну удачу? Дві останні цифри в номері купюри повинні відповідати останнім двом цифрам року твого народження. А якщо три або чотири цифри збігаються, то це ще краще. Знайти таку купюру не просто, але якщо тобі це вдасться, то вона стане твоїм особистим талісманом. Ця купюра повинна прийти до тебе сама. Не можна її спеціально шукати.
  5. Не використовуй гаманець як місце для зберігання записок, талонів і чеків. Бережи в гаманці тільки банківські картки і гроші. Не можна тримати фотографії рідних і близьких. Вони відводять потрібну енергію і припиняють потік грошей, які ти міг би отримати.

Як бачиш, нічого складного в цьому немає. стався до грошей з повагою, і вони дадуть відповідь тобі взаємністю.

Поділися цими прикметами для залучення багатства зі своїми друзями.