sneznoe.com

Екстрасенс Шепс попереджає Якщо ти не позбудешся цих звичок - назавжди залишишся бідним!Екстрасенс Шепс попереджає Якщо ти не позбудешся цих звичок - назавжди залишишся бідним! / гроші

Буває, що люди роками намагаються розбагатіти, але у них нічого не виходить. Вони нарікають на погану роботу, прискіпливого начальника і маленький заробіток. Але, можливо, причина невдач криється зовсім не в цьому?

Олександр Шепс - один з переможців «Битви екстрасенсів» - на своєму офіційному сайті поділився списком звичок, які заважають людям стати багатими. Редакція "Так просто!" вирішила розповісти тобі про ці прописні істини, які треба знати всім.

Погані звички

 1. звичка скаржитися
  Це найжахливіша звичка, якої ми всі грішимо. Якщо ми постійно скаржимося на те, що не вистачає грошей, що наше життя нещасна, в нашій свідомості народжуються саме такі образи. Ми налаштовуємо самі себе на бідність і нещастя.

  Давно відомо, що думка матеріальна. Якщо ми озвучуємо комусь, що наше життя жахлива, вона такою і стає. Чим більше людина скаржиться на життя, тим гірше вона стає. За словами Шепса, гроші ніколи не прийдуть до скигліям.

 2. Звичка хотіти всього і відразу
  Все, напевно, задавалися питанням: "Як швидко розбагатіти?" Так ось, для того щоб стати багатим, потрібно докласти зусиль і витратити чимало часу.Не можна отримати все і відразу, нічого не приходить легко і просто. Розбагатіти зможе тільки той, хто не боїться роботи, ризику і помилок.

 3. Звичка працювати на ненависній роботі
  Екстрасенс стверджує, що не можна домогтися успіху на тій роботі, яка не приносить тобі радість і задоволення. Щоб залучити гроші в своє життя, потрібно займатися тим, що тебе цікавить.


  © DepositPhotos

 4. звичка заздрити
  Заздрість ще нікому не допомогла розбагатіти. Це почуття з'їдає людину зсередини, призводить до хвороб і самотності. Заздрячи чужим успіхам, людина думає тільки про це, а не про реалізацію своїх планів і заважає сам собі.

 5. звичка економити
  Щоб отримати такий бажаний достаток в сім'ї необхідно забути про економію на здоров'я, дітей та освіті. На цьому економити не можна! Також не варто купувати все найдешевше. Якщо ти будеш трястися над кожною копійкою, то ніколи не розбагатієш. Ніхто не говорить бігти і тринькати все гроші, просто іноді дозволяй собі витрачатися на дорогі і бажані речі.


  © DepositPhotos

 6. Звичка втрачати час
  Потрібно грамотно управляти своїм часом. Гроші не приходять до того, хто безцільно витрачає своє життя.Шепс рекомендує не втрачати часу дарма і реалізовувати свої ідеї прямо зараз.

 7. звичка чекати
  Не потрібно чекати слушного моменту, коли зірки зійдуться, коли рак на горі свисне. Не буде цього ідеального моменту. Якщо хочеш розбагатіти - дій і втілюй свої плани в життя прямо зараз.

Саме ці шкідливі звички і є тим якорем, який не дає людині розбагатіти і стати успішним. Олександр Шепс запевняє, що вони - головна причина всіх нещасть і бідності людей. Потрібно від них позбавлятися, перебудовувати свою свідомість, свої думки, і тоді грошові потоки відкриються і гроші прийдуть.

Якщо тобі сподобалися ці корисні поради - поділися з друзями!