sneznoe.com

Що робити з непотрібною одягомЩо робити з непотрібною одягом / побут

Що ми робимо зі старим одягом, коли вона більше нам не потрібна? Напевно ми її викидаємо або віддаємо іншим людям: родичам, друзям або нужденним. Приблизно так само чинимо з взуттям та іншими речами. Ми вважаємо, що, передаючи речі іншим, робимо добру справу. Але не обіцяє це нам проблем?

© DepositPhotos

У стародавні часи люди вірили, що особисті речі тісно пов'язані з власником в енергетичному плані. Волосся, частинки шкіри людини залишаються на його одязі, взутті, годинах, прикрасах ... На цьому побудовано безліч марновірств, в яких енергетика речей виноситься на перший план.

© DepositPhotos

Життєва енергія

Вважається, що через ступні ніг проходить близько 80 енергетичних каналів. А значить, взуття - річ, через яку проходить максимум життєвої енергії людини. Коли ж твої туфлі носить хтось інший, його енергетичні канали контактують з тією інформацією, яка була збережена у взутті, змінюючи її.

Все це позначається як на старому власника, так і на новому. Донашівая взуття за людиною, ти ризикуєш піддатися поганому впливу його енергетики.

© DepositPhotos

Розглянемо, які речі небезпечні в енергетичному плані.

небезпечні речі

 1. Капелюхи, шапки та інші головні убори, а також пристосування, які мали регулярний контакт з волоссям і головою.
 2. Майки, футболки, труси та інші елементи натільного і нижньої білизни.
 3. Рюкзаки, сумки, гаманці. Передача цих речей може погано позначитися на фінансовій спроможності.

  © DepositPhotos

 4. Наволочки, підковдри, матраци. Ці речі вважаються символом сімейного благополуччя і спокою.
 5. Інтер'єрні та кишенькові дзеркала. Передавши їх в інші руки, можна втратити частинку власної привабливості.

Йдеться про речі, які використовувалися за прямим призначенням не один раз. Якщо річ нова, то дарувати або віддавати її можна без побоювань. Також вільно можна віддавати верхній одяг. Якщо ти все ж турбуєшся про свою енергетику, то можеш випрати річ, додавши до порошку сіль, яка стирає енергетичні сліди.

© DepositPhotos

Якщо відправляєш поношений одяг, взуття або інші особисті речі на смітник, попередньо разрежь їх на кілька частин, щоб повністю виключити можливість їх подальшого використання за призначенням.

У народі також давно існує чимало прикмет, які стосуються енергетики наших особистих речей.

Народні прикмети

 1. Віддаючи одяг жебраком або малозабезпеченим родичам, людина позбавляється частини енергії і може стати біднішими.
 2. Купуючи одяг або взуття на останні гроші, людина накликає на себе проблеми з грошима.
 3. Одягаючи новий одяг на великі свята, людина залучає удачу.

Вірити в прикмети чи ні - особиста справа кожного. Але якщо наші предки століттями вірили в ці закономірності, то, ймовірно, в цьому є сенс.

Рекомендуємо час від часу проводити вдома ритуал очищення. Він полягає в тому, щоб зібрати в житловому приміщенні 100 непотрібних предметів, які потім потрібно віднести на смітник.

© DepositPhotos

Приділи увагу зіпсованим, пошкодженим, а також тих речей, якими не користувався останній рік і не плануєш користуватися в майбутньому. Можеш поєднати даний ритуал з генеральним прибиранням.

Раніше ми розповідали, які звичні речі псують енергетику в будинку. Подивися, можливо, вони заважають створити затишну атмосферу і в твоєму житлі.

А як часто тобі доводиться носити чужі речі? Як ти справляєшся з енергетикою попереднього власника? Розповідай в коментарях.