sneznoe.com

Країна двієчників і безробітних! - росіянка розповіла всю правду про життя в Італії.Країна двієчників і безробітних! - росіянка розповіла всю правду про життя в Італії. / побут

Хто і нас не думав про переїзді за кордон... Думки про безтурботного життя в теплих країнах раз у раз настирливо розбурхують свідомість. Але чи так все казково в чужих краях, як ми собі уявляємо? Одна з наших співвітчизниць вирішила розвіяти міф про прекрасну життя в Італії.

Життя в Італії

Олена з чоловіком вирушила на його історичну батьківщину, на Сардинію. Там чоловіка чекало нове місце роботи, а молоду дружину - нетривалий декретну відпустку. Але через 5 років пара вирішила переїхати в Англію. Що ж їх збентежило в, здавалося б, райського життя?

 1. Спосіб життя
  Перше слово, яке жінка почула на італійському, було domani, тобто "завтра". Ці люди взагалі не поспішають щось робити і вважають за краще відкладати важливі справи на завтра, але обіцяне "завтра" так ніколи і не наступає.

  Освіта в Італії не поступається за рівнем російській, ось тільки багато дітей навчаються абияк. Їх не бентежить, що вони залишаться на другий рік або закінчать навчальний заклад в 20 років.

  У італійців вічна сієста: ніхто нікуди не поспішає, все можна встигнути потім. А в обід потрібно неодмінно поспати години два, а краще - три. Тому більшість магазинів в цей час закриті.

 2. Ставлення до приїжджих
  Навіть якщо ти вивчиш італійський не гірше російського, місцеві жителі все одно будуть вважати тебе іноземцем. Особливо це стосується бізнесу. Щоб відкрити невеликий заклад на півдні, до біса необхідно мати зв'язку.

  Найчастіше талановитим людям просто не дають розкрити свій потенціал, так як вакантне місце вже підготовлено для якогось бездарного родича. Саме тому в багатьох сферах працюють дилетанти і невігласи.

 3. податки
  Оподаткування в Італії - окреме питання. Воно настільки суворе, що малий бізнес просто не виживає під його тиском. Наприклад, якщо ти відкрив невеликий кафетерій, в твій заклад може в будь-який момент просимо податкова і перевірити документи.

  Виходячи із загальних даних, перевіряючі органи розраховують податок заздалегідь! Вони приблизно планують, скільки відвідувачів прийде і скільки грошей потрібно буде сплатити.

 4. заміжжя
  Збираючись заміж за італійця, Наша жінка повинна розуміти: закон завжди буде на стороні чоловіка. Якщо з якоїсь причини ви розлучитеся, будь готова до того, що вивезти дітей з країни буде проблематично.

  Також, якщо на шляху до вашого з чоловіком щастя встане його мама,не варто тішити себе надіями, що він прийме твою сторону. Для більшості італійців мама важливіше дружини!

 5. гроші
  Незважаючи на ледачий темп життя, грошове питання стоїть дуже гостро в Італії. Люди намагаються триматися за свою роботу до останнього, тому нерідко можна зустріти офіціанта, якому під 60. При цьому зарплати у них досить невеликі, приблизно 1 000 доларів на місяць, цього вистачає, щоб зводити кінці з кінцями.

  Олена розповідає про ціни на житло і комунальні послуги: "Ми жили не в самому центрі, тому оренда квартири з трьома спальнями обходилася приблизно в 500-600 євро".

  "Окремо оплачуються опалення, вивезення сміття, газ. На це йде 100-150 євро. Витрати на їжу становили 300-400 євро. На таку суму ми купували тільки найнеобхідніше. Зауважу, що зараз в Англії ми їмо так, як ніколи не їли в Італії! "

Потрібно відзначити, що Олена і її чоловік - дуже активні люди з кар'єрними амбіціями, можливо, тому життя на Сардинії здалася їм аж надто розміреним і безперспективною.

А у тебе є знайомі, які змінили місце проживання? Обов'язково розкажи про їхній досвід в коментарях!