sneznoe.com

15 причин, чому жінка в шлюбі завжди знаходиться в напрузі. Так не можна!15 причин, чому жінка в шлюбі завжди знаходиться в напрузі. Так не можна! / побут

Як же прекрасні відносини на самому початку! Крім всіх принад у вигляді подарунків, гулянь до світанку і ніжних слів, жінка цвіте і пахне. Вона намагається бути красивою і цікавою. Але після довгих років спільного життя в шлюбі часто все кардинально змінюється.

© DepositPhotos

Жінка перебуває в стресі, в'яне і втрачає інтерес до навколишнього життя. Редакція "Так просто!" вирішила дізнатися, чому так відбувається.

Життя в шлюбі

 1. відсутність спілкування
  Напевно ти спілкуєшся з чоловіком, але тільки з побутових питань. Але ж стільки в душі вже накопичилося, і одного разу все це вийде назовні у вигляді великого скандалу. Давай хоча б 1 день в тиждень для простого людського спілкування.
 2. © DepositPhotos

 3. Він не бажає змінюватися
  Люди схильні очікувати від інших більше, ніж ті здатні дати. Звичайно, якщо чоловік не бажає змінювати свої погляди на розподіл обов'язків в будинку, не прислуховується до дружини, вона завжди буде роздратованою. Постарайся знайти підхід. Адже людини не можна змінити - йому можна тільки допомогти.
 4. © DepositPhotos

 5. Він не цікавиться
  Чоловік може бути дуже хорошим чоловіком, поступливим і розуміючим. Але все це відходить на другий план, якщо йому нецікаво те, про що дружина думає і мріє. Жінці потрібна увага, а якщо його немає, вона в'яне.
 6. © DepositPhotos

 7. пропала пристрасть
  За довгі роки спільного життя пристрасть згасає. Але тільки в тому випадку, якщо не працювати над відносинами. І тут вина не тільки з боку чоловіка. Адже настрій відносин задає дружина. Стався до життя легко, не чекай пам'ятних дат, щоб надіти красиву білизну або зняти номер в готелі. Несподіваний романтичний вечір внесе в життя позитивні зміни.
 8. готування
  Коли немає дітей, приготування їжі займає не так вже й багато часу. Але коли сім'я розширюється, то приготувати їжу мінімум 3 рази, та ще й без допомоги чоловіка, це справжнє пекло. Ніхто не вимагає від чоловіків кулінарних шедеврів, але чоловік спокійно може сам відварити спагетті і підігріти м'ясо.
 9. прибирання
  Багато чоловіків думають, що прибирання будинку - це суто жіноча справа. А потім починаються претензії з приводу облізлого манікюру, поганого настрою і вічної втоми. Обов'язки по дому повинні бути розподілені справедливо.
 10. відсутність турботи
  Жінці завжди потрібно показувати, що вона потрібна. Адже вона так переживає за свого чоловіка, дарує йому свою ласку і турботу. Якщо у відповідь він не дає їй нічого, то не дивно, що її очі порожні і вона психує з найменшого приводу.
 11. Виховання на ній
  Одна справа, якщо чоловік багато працює і заробляє стільки, що дружина може дозволити собі приділяти багато часу дитині. Але в більшості випадків дружина і на роботу ходить, і уроки з дитиною робить, і доглядає за ним, і до лікаря водить, коли треба ... Коли вихованням займається тільки один батько, з часом накопичується втома, яка виливається в невдоволення.
 12. У пріоритеті робота
  Немає нічого поганого в бажанні чоловіки заробити. Але багато жінок виділяють це як ключову проблему. Адже через зайнятість чоловік зовсім не приділяє увагу дружині і родині.
 13. Він завжди правий
  Розбіжності будуть виникати завжди, це факт. Але, якщо людина не вміє поступатися і йти на компроміс, інакше доводиться завжди погоджуватися, щоб не посилювати конфлікт. Жінка буде відчувати себе пригнобленої і незрозумілою. Але одного разу сварка може перерости в розлучення.
 14. Їй потрібен простір
  Кожна людина хоче іноді закритися в кімнаті і побути на самоті. Якщо у тебе є діти, то тобі просто необхідний відпочинок. Гаряча ванна добре знімає втому.
 15. Їй потрібен час
  Ми всі знайомі з почуттям, коли катастрофічно не вистачає часу, щоб встигнути зробити все, заплановане на день.Жінка іноді може щось і не встигати, тому чоловік повинен намагатися допомагати їй. Вона буде дуже вдячна йому за це. В протилежному випадку втома і вечірня головний біль гарантовані.
 16. Занадто багато обов'язків
  Утриманням будинку, витратами і оплатою рахунків хтось повинен займатися. Швидше за все, всі ці завдання виконує саме дружина. Чоловік повинен бути повноправним партнером і частина сімейних обов'язків брати на себе.
 17. зневіра
  Всі втомлюються час від часу, але не можна допускати стану повної апатії. Коли у жінки починають опускатися руки, потрібно допомогти їй справитися з депресивним станом. А не нити і говорити, що тепер вона не та, яку він полюбив 10 років тому.
 18. Вона все робить сама
  У багатьох сім'ях рішенням всіх проблем займається жінка. І навіть питання чоловіка часто вирішує дружина. Якщо чоловік ставить себе на чолі сім'ї, то він повинен подбати про те, щоб жінка залишалася жінкою, а не перетворювалася в тітку, яка вічно метушиться.

Жінки дуже крихкі і ніжні створіння. Часом вони звалюють на свої плечі непосильний тягар, який і доводить їх до стресу. У відносинах завжди повинні бути гармонія і баланс.Інакше хтось випаде з ладу.

Ми бажаємо тобі завжди відчувати себе коханою і потрібною! Поділися цікавою інформацією зі своїми друзями в соціальних мережах.