sneznoe.com

Теща вирішила переїхати до дітей, але хитрий зять чи не оселилися її в будинку ... Тепер вона живе в гаражі!Теща вирішила переїхати до дітей, але хитрий зять чи не оселилися її в будинку ... Тепер вона живе в гаражі! /  побут

Ах, ці родинні зв'язки! Згодом настає момент, коли ти вже маєш свою власну сім'ю, але батьки, твої чи твоєї дружини, раптом вирішили переїхати до вас. Причини можуть бути самими різними, але, погодься, порядок в сім'ї, та й твій особистий простір, це порушує.

Така історія сталася і з Мартіном Брауном. Коли в його сім'ї з'явився син, теща зволила переїхати до них, щоб няньчити онука. Хоча глава сім'ї був з нею в хороших відносинах, він все ж вирішив, що буде краще, якщо родичка буде жити окремо. І мужина поселив її - хто б міг подумати! - в гаражі.

редакцію "Так просто!" зацікавила ця історія, і ми вирішили розповісти тобі, як переробити гараж в дуже навіть пристойне житло.

житловий гараж

Не думай, що цей чоловік настільки не в собі, що поселив мати своєї дружини в старому холодному гаражі. Він найняв архітектора для облаштування житла. Але, повір, 13 квадратних метрів можна облаштувати і самому. Почалося все з зовнішньої обробки пластиком фіолетового кольору. Вийшов дуже навіть затишний будиночок на вигляд.

А тепер пройдемо всередину. Відкриваєш двері - і опиняєшся в маленькому передпокої, суміщеної з кухнею.Розстановка меблів дуже добре продумана, тому немає відчуття тісного приміщення. Як бачиш, є навіть диван для посиденьок з подругами.

Кухня обладнана за круглої барною стійкою. Там знаходиться газова плита і мийка. Знизу вбудований холодильник і мікрохвильова піч. Є і санвузол, який займає місця не більше шафи. Там вдало розмістилися унітаз і душова кабіна.

Але найкрасивіше і приємне місце в колишньому гаражі - спальня. Вона чимось нагадує балкон принцеси. До неї ведуть дуже симпатичні сходинки. Дійсно хороша ідея: і від чужих очей захована, і дуже затишна.

Ми даруємо тобі відео, в якому ти побачиш повністю цю геніальну переробку старого гаража. Та й в ландшафтний дизайн цей будиночок вписався дуже гармонійно.

Не обов'язково влаштовувати скандали в сім'ї в зв'язку з приїздом родичів або ж будувати нове приміщення. Досить трохи покреатівіть зі старим гаражем. Поділися цією чудовою ідеєю зі своїми друзями в соціальних мережах!