sneznoe.com

У нього було 5 соток землі і велика кількість пластикових пляшок ... Побачивши його город, сусіди ахнули!У нього було 5 соток землі і велика кількість пластикових пляшок ... Побачивши його город, сусіди ахнули! /  пляшки

Як чудово мати власний садову ділянку. І бажано недалеко від будинку. Він служить стабільним джерелом екологічно чистих продуктів, які можна отримати за невелику суму грошей. Але що якщо для їх вирощування тобі катастрофічно не вистачає місця?

Редакція "Так просто!" розповість тобі історію письменника і активіста-еколога Джилла Редвуд, який, перебуваючи в такій же ситуації, вже 30 років насолоджується урожаєм зі своєю грядки. І зверни увагу, вертикальної грядки! В цьому її оригінальність і новизна.

вертикальні грядки

Чоловік використовує систему, розроблену професором ботаніки Гентського університету Виллемом ван Котемом.

Що потрібно для її спорудження? В першу чергу твоє величезне бажання зробити щось креативне і корисне. А ще потрібні звичайні пластикові пляшки.

Так-так, тепер, замість того щоб викидати пляшки із пластику, ти знайдеш їм відмінне застосування. щоб сконструювати вертикальну грядкуВслід нашої простий інструкції!

тобі знадобиться

  • 7 пластикових пляшок на 1,5 л (дві з них повинні бути з пробкою)
  • ножиці
  • дріт
  • свердло для перфорування кришок пляшок

Хід роботи

  1. Обріж низ першої пляшки. Зверху і знизу зроби по два отвори в її бічній частині так, щоб вони були навпроти один одного. Прикріпи обрізану пляшку до сітки дротом пробкою вниз. І наповни її хорошим родючим грунтом.

  2. Те ж саме виконай з другої пляшкою, після чого встав її в першу пробкою вниз, попередньо просвердливши в ній невеликий отвір. І так само, як і першу, міцно покладеш її до сітки за допомогою дроту. Повтори те ж саме з наступними трьома пляшками. У тебе повинна вийти піраміда з пляшок.

  3. Шосту пляшку обріж до половини і нічим не заповнюй. Вона послужить лійкою. А в обрізану сьому налий води.

  4. Можеш додати в неї трохи піску, який осяде і буде виконувати роль фільтра. Так ти зможеш насичувати необхідною кількістю вологи всі рівні вертикальної грядки.

  5. Система готова! Тепер виконай в бічній частині пляшок невеликі овальні або прямокутні отвори. У них помести насіння. Якщо тобі все вдалося зробити правильно, чекай врожаю.

Можеш забути про кукіль і паразитів. Тут їм немає місця. Така конструкція дуже зручна і проста! Тільки підручні матеріали, твоя ініціатива і корисні поради редакції "Так просто!" - ось що знадобиться для здійснення мрії про власній грядці.

Замість пляшок можеш використовувати і інші ємності, але обов'язково з пластика.

Рада редакції


Саджай насіння різних рослин, експериментуй, щоб після насолодитися різноманітністю фарб і смаків.

Якщо раніше тобі не вистачало простору для реалізації подібних витівок, то тепер вихід знайдений!

Спробуй спорудити ці вертикальні грядки своїми руками і поділися новим досвідом зі своїми друзями.