sneznoe.com

Жінка довго поралася з брудними пляшками. Коли я чемно запитав, у чому справа, отримав сюрприз!Жінка довго поралася з брудними пляшками. Коли я чемно запитав, у чому справа, отримав сюрприз! / пляшки

У кожній родині, особливо після свят, скупчуються скляні пляшки з-під різних напоїв. Хтось їх просто викидає, хтось здає в пункти прийому, піклуючись про збереження навколишнього середовища. Ми ж з тобою будемо творити, тому що фантазія і трохи терпіння знайдуть краще застосування порожнім скляних пляшках.

Різноманітність кольорів, розмірів і форм робить пляшки благодатним матеріалом для творчості. З них можна зробити неймовірну кількість корисних і красивих речей, таких як стильні вази для квітів, свічники, стакани, тераріуми. Пляшки можна переробити в прикраси та оформити ними клумбу на дачі. Який простір для ідей!

Вироби з скляних пляшок

 1. Ваза для квітів - найстильніша річ в інтер'єрі.

 2. Підсвічник своїми руками - кращий спосіб влаштувати романтичну атмосферу. Найпростіше виготовити його з нижніх половинок пляшок. Для цього достатньо розрізати пляшку навпіл.

  Якщо в будинку немає склоріза, розріж пляшку за допомогою мотузки. Просочи мотузку ацетоном, обмотай пляшку в місці передбачуваного зрізу і підпали. Почекай, поки скло розжариться, потім окуні пляшку в миску з крижаною водою - скло лопне рівно з означеної лінії під впливом перепаду температур.

 3. Коли старі плафони зовсім набридли, витонченим рішенням стане люстра своїми руками, зроблена з винної пляшки. Зріж дно і використовуй пляшку в якості плафона. Люстра вийде царська!

 4. Найпростіші вироби з пляшок - це різного виду посуд. Можна звернутися в скляну майстерню, де пляшках додадуть потрібну форму за допомогою високої температури. Можна розрізати пляшку вертикально на дві половинки і відшліфувати краю. Дивись, як гарно виходить.

 5. Пляшку гарної форми можна пристосувати під диспенсер для рідкого мила. Досить купити в магазині насадку-дозатор і герметично закріпити її на шийці пляшки.

 6. Ще однією чудовою ідеєю стане використання порожніх пляшок в якості стійок в стелажах. Скляні пляшки неймовірно міцні - вони з легкістю витримають вагу дерев'яних поличок.

 7. Пляшках знайдеться застосування і в передпокої. Відріж шийки пляшок під кутом і за допомогою рідких цвяхів закрепи їх на скляній або дзеркальної основі. Вийде дуже стильна вішалка!

 8. Журнальний столик з скляних пляшок порадує своєю оригінальністю всіх твоїх гостей. Підбери дошку підходящої форми і розміру.Висвердлите в ній отвори для шийок пляшок і встав пляшки на свої місця.

 9. Домашній тераріум або кашпо з пляшки зробити дуже просто. Виріж невеликий отвір на стінці пляшки, насип всередину грунт і посади в нього рослина. Підвісні, настільні, настінні - все кашпо гарні!

 10. Наповни пляшку зерном або пташиним кормом, переверни її і закрепи в такий дерев'яної конструкції. Постав під пляшку блюдце або келих. Установи годівницю в саду. Пташки будуть скльовувати корм, і він буде сам підсипати в міру необхідності.

 11. Цей талісман під назвою "музика вітру" виготовлений з розрізаною на кілька кілець скляної пляшки. У кільцях виконали отвори і з'єднали їх дротом, попередньо додавши елементи декору у вигляді намистин і підвісок.

Дивовижні вироби, правда? Мені вони теж дуже сподобалися. Виготовляючи їх, ти зможеш не тільки розважитися, але і принести користь навколишньому середовищу. Обов'язково поділися з подругами цікавими порадами для творчості і стеж за новими статтями редакції "Так просто!".