sneznoe.com

10 трюків з папером, які припадуть до душі не лише дітям, а й дорослим. Зробити їх дуже просто!10 трюків з папером, які припадуть до душі не лише дітям, а й дорослим. Зробити їх дуже просто! /  папір

Сучасні діти проводять багато часу за комп'ютером, але це не означає, що їм стали нецікаві прості речі. Особливо, якщо ці речі можна робити зі своїми батьками.

Дітлахи завжди не проти помалювати або зайнятися виробами з паперу, Пластиліну, глини та інших матеріалів. Зробити щось своїми руками і продемонструвати результат своєї роботи оточуючим - те, що треба дитині для самоствердження.

Дорослим важливо проявити фантазію, щоб зробити творчий процес цікавим і захоплюючим. Для тих, хто не дуже винахідливий в подібних справах, в Інтернеті є спеціальні навчальні ролики. Ось один з них.

Трюки з папером

Це відео наочно демонструє, як зробити десять кумедних фокусів з папером. Візьми на замітку і спробуй зробити щось подібне зі своєю дитиною. Йому обов'язково сподобається! Це відмінний спосіб повеселитися для вас обох.

Чому б тобі не поділитися цим відео з друзями?