sneznoe.com

У моєму господарстві газети, картон і тирсу йдуть на мульчу! Метод, який жодного разу не підводив ...У моєму господарстві газети, картон і тирсу йдуть на мульчу! Метод, який жодного разу не підводив ... /  папір

Моя тітка - дивовижна жінка. В її господарстві не пропадають навіть, здавалося б, самі непотрібні речі. Вона примудряється знайти застосування всьому: старих меблів, посуді, одязі і навіть папері. У минулі вихідні я застала її за дивним, на мій погляд, заняттям: тітонька розкладала по городу газети і рясно поливала їх водою.

У мене від здивування відвисла щелепа ... На мій передбачуваний питання "Навіщо?" вона відповіла, не відриваючись від свого заняття: "Я роблю мульчу для полуниці ". Про те, що таке мульча і навіщо вона потрібна, я дізналася вже за чашкою чаю з полуничним варенням. Тепер поспішаю поділитися важливою інформацією для кожного дачника!

Мульча своїми руками

Щоб захистити культурні рослини від бур'янів, багато садівники використовують простий трюк. Вони викладають на підготовлені грядки невеликий захисний шар з паперу (можна використовувати газети, картон, кору або тирса), поливають його водою, а потім проводять посадку рослин.

Сонячні промені не проникають через товстий шар мульчі і сходи бур'янів швидко гинуть. Крім того, мульча набагато довше зберігає в собі вологу, а також запобігає розбризкування води і розмиття верхнього шару грунту.Спробуй зробити просту мульчу з газет, Ти будеш вражений ефективністю цього методу!

тобі знадобиться

  • газети або картон
  • відро
  • вода
  • ніж

  1. Налий в відро кілька літрів води. Замочи в рідини газети. Робити це потрібно акуратно, замачівая кожну газету окремо.
  2. Розклади газети в 5 шарів на грядки і присипаючи невеликою кількістю землі, щоб вітер не розніс папір по всій ділянці.
  3. Проріджені за допомогою ножа отвори в газетах і зроби посадку культурних рослин. Газети відмінно підходять в якості мульчі для однорічних рослин, так як до осені вони повністю розкладаються. Для багаторічних культур можна використовувати картон.

Важливо знати: в якості мульчі можна використовувати бур'яни (навіть зірвані і оброблені хімічними засобами), а також опале листя (вони можуть бути носіями шкідливих мікробів або грибків).

Наша редакція бажає тобі успішного початку городнього сезону! Не забудь також дізнатися ще більше хитрощів від досвідчених дачників.