sneznoe.com

Забудь про манікюрних салонах! З цим трюком ти зможеш зробити шикарний манікюр сама.Забудь про манікюрних салонах! З цим трюком ти зможеш зробити шикарний манікюр сама. /  папір

Сьогодні манікюрні салони пропонують жінкам безліч різноманітних послуг: це і нарощування нігтів, і покриття різноманітними малюнками і покриттями. Не всім таке задоволення може бути по кишені або ж просто може елементарно не вистачати часу на послуги манікюрних салонів. Тому в Інтернеті можна знайти безліч порад по наданню своїм нігтям шикарного вигляду.

"Так просто!" підготував для тебе ідею дуже оригінального манікюру, Який не відрізниш від салонного. Всі подруги будуть тобі заздрити!

Як зробити газетний манікюр

Для його створення тобі знадобиться світлий лак, сторінка газети і 70% спирт. Зроби манікюр і крій нігті лаком. Потім налий в невелику ємність спирт і занур в нього нігті на 5 секунд. Приклади до ще вологому нігтя уривок з газети з потрібним фрагментом і гарненько притисніть. Через кілька секунд зніми папір. На твоєму нігті залишиться текст з газети. Після цього просто крій нігті закріплювачем.

Дивись в цьому відеоуроці докладний посібник з створення манікюру з газетним принтом!

Вуаля! Виходить дуже креативний дизайн нігтів. Спробуй сама створити такий шедевр манікюру, і ти будеш робити так завжди!

І розкажи своїм подругам про цю ідею!