sneznoe.com

Навіщо здоровому чоловікові терпіти жінку після 40 років справа зовсім не в любові.Навіщо здоровому чоловікові терпіти жінку після 40 років справа зовсім не в любові. /  шлюб

Цікаве життєве спостереження: шлюби розпадаються або протягом перших 5 років, або коли подружжю вже 40+. У першому випадку все зрозуміло - не витримали тягот спільного побуту, а ось другий цікавіше. Адже за плечима стільки всього, та й діти є, і комфорт ... Деякі чоловіки йдуть до молоденьких, але більшість - просто йдуть, Що взагалі виходить за рамки здорового глузду. Тому що більше не можуть жити з жінкою, якій 40 і більше років.

© DepositPhotos

Редакція "Так просто!" вирішила з'ясувати і розповісти тобі, чому чоловіки йдуть від жінок, яким за 40, А ті, хто залишаються, просто їх терплять. Звичайно, це не стосується всіх чоловіків поголовно, але таких випадків досить багато для того, щоб обговорити цю тему.

Зрілі жінки за 40

Все навколо тільки і говорять про жіноче щастя, страждання, самопожертву, а ось про труднощі чоловіків говорити не прийнято. Якщо дивитися правді в очі, то з тих пір, як жінки любили, страждали і займалися суто побутом, залишилися тільки стереотипи. жіноча емансипація, Тобто боротьба за свободу і права, зробила величезний крок вперед. Настільки величезний, що, схоже, настав час для емансипації чоловічий.

© DepositPhotos

Виходить, що спільне життя з сучасної емансипованої жінкою не виправдовує псіхозатрат дорослого і вже давно не гіперсексуальність чоловіки. А інші просто терплять таких жінок лише тому, що не хочуть займатися всією цією метушнею з розлученням: ділити майно, нервувати дітей, продавати будинок, купувати квартири ... "Навіщо я терплю? Навіщо? Після 40 років вона втрачає єдине, що в ній було жіночого, - зовнішню привабливість", - говорить один з чоловіків.

© DepositPhotos

Тут важливо розуміти, що жіноча привабливість - це не тільки личко, ноги і груди, а вміння зарядити собою повітря. Чи не виїдати чоловічий мозок щодня, а дозволити йому хоч трохи домінувати і відчувати себе захисником.

Розуміти те, що йому потрібно жити і досягати кращого заради тебе і дітей, а не слухати, яка ти молодець, вирішуєш всі проблеми без допомоги мужика і заробляєш шалені гроші, цілими днями зникаючи на роботі. Ти не даєш йому ніжність і турботу, він не обожнює тебе і не відчуває себе чоловіком.

Терпіти жінку після 40 років у своєму будинку можна тільки в тому випадку, якщо вона не втрачає свого жіночого магнетизму. І в 50 років не втрачає своєї жіночої привабливості, І в 60, і навіть в 70. А в підсумку ні краси, ні домашнього затишку, ні гнучкого тіла, ні особистого комфорту чоловік не отримує. Навіть ті жінки, які виросли в провінції і вірили з дитинства тільки в чоловіка, у великому місті стають найчастіше все тими ж феменістки.

© DepositPhotos

У відносинах все будується на взаємності: він тобі, ти - йому. А коли якийсь елемент випадає, то союз або руйнується, або чоловік і жінка просто живуть поруч під одним дахом і нічого більше. Тобто чоловік просто терпить дружину, а не любить і обожнює. І, швидше за все, у нього є коханка, він частіше проводить вечори з друзями, ніж з родиною. Йому простіше повністю захистити себе від дружини, ніж відчувати себе нікчемою.

Тому, милі дами, залишайтеся жіночними. Тобі ніхто не забороняє бути успішною діловою леді, сильною особистістю, яка відкриває двері ногою або розумово випереджає всіх своїх колег чоловічої статі. Але забувай все це, як тільки переступаєш поріг будинку, і просто будь ласкавою жінкою, яка надихає свого чоловіка і заряджає будинок позитивною енергетикою.

І без істерик вимагай від нього всього того, без чого не може бути щаслива жодна жінка в світі, - почуття захищеності і всього, що з нього випливає, - ніжності, щедрості, вірності.

Виходить, що в тому, що чоловіки не хочуть залишатися з жінками за 40, винні самі представниці прекрасної статі. Спірне питання, звичайно, адже в проблемах відносин завжди винні двоє. А як ти вважаєш? Поділися своєю думкою в коментарях і не забудь поділитися цікавою статтею з друзям в соцмережах!