sneznoe.com

Відомий психолог Михайло Лабковской А ось в булочну на лабутенах наші жінки продовжують ходити.Відомий психолог Михайло Лабковской А ось в булочну на лабутенах наші жінки продовжують ходити. / шлюб

Чомусь дуже часто наші жінки страждають в стосунках, але при цьому їх не розривають. У той час, як в Європі практично кожна жінка знає собі ціну і абсолютно не боїться втратити чоловіка. відомий психолог Михайло Лабковской говорить про різні відтінки любові по-російськи і по-закордонному. Тому як часто буває, що очікування наших жінок від принців закордонних зовсім не виправдовуються, та й від шлюбу в принципі.

Б'є - значить, любить? Або б'є - значить, в суд? У вир з головою? Або пробні співжиття без зайвих зобов'язань? Шлюбний контракт? Або любиш - довіряй? Любов любов'ю, а гроші нарізно? Або хто платить, той і танцює? Чим же обгрунтована така велика різниця в сприйнятті відносин і шлюбу між нашими жінками і західними на думку психолога Лубківського, розповість редакція "Так просто!".

види любові

На думку психолога, протягом багатьох років існує проблема, коли люди не розуміють, що шлюб - це не просто почуття і секс, та ще й вимагають, щоб передбачалося збереження вірності, в той час, як люди за своєю природою - полігамні. У підсумку тенденція, що на Заході, що в СНД - все менше шлюбів і все більше розлучень.Та й жінки щосили прагнуть рівноправності, але як вони ним користуються - незрозуміло.

"Екс-рижанка, нині парижанка Ілона в шоці: за нею почав залицятися початківець французький фінансист, зарплата у нього більше її заробітку флориста раз в десять, але рахує кожну копійку." Впевнена, що він першим ділом завів окрему графу в Excel "Витрати на Ілону ", а коли одного разу після спільної вечері я жартома запропонувала заплатити ...

Він з полегшенням видихнув і відповів: "Все одно ти більше з'їла!" Ну про яку романтику може йти мова! У підсумку багато моїх подруг воліють спілкуватися з місцевими арабами - ті куди як галантно корінних французів ".

Інша громадянка Латвії Лена, отримавши контракт на роботу в Копенгагені, через деякий час вийшла заміж за датчанина. Мало того, що у кожного - свої гроші, а всі рахунки - навпіл, так в один прекрасний день чоловік підрахував, що її гардеробна займає дуже велику площу, яку він не використовує, тому її частка по квартплаті повинна бути більшою ".

Конфлікт в наявності: сучасним людям з їхніми емоціями в звичному всім шлюбі жити не виходить. Шлюб - це дуже стабільний інститут, пов'язаний з будинком, грошима, дітьми, родичами, а любов - це ефемерна емоція, що її відформатувати під багатовікової інститут.

Любити по-російськи

 1. "У вир з головою", а там - будь що буде.
 2. Будь-який, але свій.
 3. Платять чоловіки, за що вони і "танцюють" по повній.
 4. Шлюбний контракт заважає взаємній довірі.
 5. Оберігатися - заважає романтику, простіше - потім аборт.
 6. Терпіти.

Любити по-закордонному

 1. Шлюбний контракт.
 2. Відносини весь час препаруються - давай поговоримо, давай підемо до психолога.
 3. Жінка вибирає не рідше за чоловіків.
 4. Пошук в своєму соціальному шарі.
 5. Будь-яке насильство і агресія - викликається поліція.
 6. Життя пішло косяком - підключаються держслужби порятунку і ювенальні помічники.

Тут звичайно все перебільшено, але суть зрозуміла. А ось з причиною потрібно розібратися.

"Почнемо з загальної концепцій психології - російської і західної - вони різні. Відразу обмовлюся, ніякої радянської психології окремо не існує - є російська, яка пристосовувалася до ситуації. Вона пов'язана з православ'ям. Причому це не культура і не релігія - це менталітет, який складався століттями, а на перше місце поставлено страждання.

Відповідно шлюб - це випробування, а секс - гріх, необхідний для продовження роду. Недарма, вінчальні пісні та обряди тут пов'язані з плачем: мамо, не давай мене, тато, забери додому.Чоловік, за образом церкви, в таких сім'ях - цар і Бог. Дружина і діти - челядь.

Тому, незважаючи на щасливі уявлення про ляльку на капоті шикарною машини, люди готові до того, що шлюб - це випробування, конфлікт і тягар. Ідеї ​​страждання, терпіння і смирення знайшли відображення в психології людей. І відповідно, сім'ї. Незважаючи на те, що коріння європейської культури - теж християнські, там ці цінності, вибачте за тавтологію, не мають ніякої цінності. Власне, шлюб по любові вперше з'явився в Середньовіччі ... "

На сьогоднішній день в європейської сім'ї, На відміну від російської, взагалі немає ніякого бажання терпіти приниження, образи, крики, побої, образи, зради. Хоча, і таке можливо - якщо вони невротики з садомазохістськими нахилами. Але там це не терплять, а відразу дзвонять в поліцію. Адже для кожного власні цінності понад усе.

"Крім релігії і витоків, там є ще один суттєвий момент, який регулює відносини - демографія. У Європі чоловіки жінками настільки не розпещені. А в Росії, та й в Латвії - розпещені. Російські жінки відчувають гострий дефіцит чоловіків, що диктує жорсткі і навіть жорстокі умови "ринку".Наприклад, в Європі на вулицях жінки одягаються приблизно однаково - кросівки, джинси, светр, куртка ...

А в Росії - каблуки, плаття, яскрава косметика, намиста - буденні реалії наших вулиць. У булочну без "лабутенах" не вийдуть. Так що російські жінки терплять, бо, особливо останнім часом, їх більше. Після війни десятиліттями вважалося, що, якщо ти після 25 років заміж не вийшла - кінець ".

Багато що в сприйнятті відносин нашими жінками, на думку психолога, закладено ще з дитинства. Якщо в родині були скандали, то швидше за все в її відносинах буде так само. Кожне покоління російських жінок вчить молоденьких шукати чоловіка, який буде покровителем, а там будь що буде. Зараз вже трохи ця тенденція змінюється, але в маленьких містах дуже навіть поширена.

Потрібно працювати над собою, в першу чергу. Потрібно цінувати себе, любити і розвивати, не сподіватися на когось. Тільки емоційно стабільний і впевнений в своїх силах людина може бути щасливою і не вимагати занадто багато від іншого.

А ти згодна з думкою відомого психолога? Розкажи нам в коментарях і поділися корисною інформацією зі своїми друзями в соціальних мережах!