sneznoe.com

Секрет сімейного щастя Віри БрежнєвоїСекрет сімейного щастя Віри Брежнєвої /  шлюб

Одна з найкрасивіших пар шоу бізнесу - Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе - довгий час приховували від публіки свої ніжні почуття один до одного. Та й зараз, будучи вже майже 3 роки у шлюбі, вони рідко присвячують пресу і шанувальників в своє особисте щастя. Тому злі язики часто говорять про проблеми в зоряної сім'ї і обіцяють їм розлучення.

Який тільки критиці піддавався союз Костянтина Меладзе і Віри Брежнєвої: "Віра, а це ваш тато?", "Із грязі в князі" та інше. Редакція "Так просто!" вважає цю пару прекрасній і дуже гармонійною і вирішила розповісти, який же секрет їх ідилії.

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

На честь 55-річчя чоловіка Віра Брежнєва виклала в своєму Інстаграме зворушливий спільний знімок, який викликав безліч суперечок у користувачів Мережі. Навіть незважаючи на різницю у віці майже в 20 років, Віра і Костянтин просто світяться від любові і ніжності, коли знаходяться поруч один з одним. Кожен з них вже бував в шлюбі раніше, але саме в цьому союзі вони знайшли щастя і особистісний ріст.

Меладзе зізнався, що Брежнєва перевиховала його, зробивши набагато краще. І навіть змінила раціон харчування і спосіб життя загалом.Співачка відома своєю любов'ю до спорту, йоги і здорову їжу. До того ж її неодноразово визнавали найкрасивішою жінкою шоу-бізнесу, а як відомо, тільки любов чоловіка зберігає жіночу красу.

"Я захоплююся Вірою щодня, щогодини. У неї велике серце, вона прагне всім допомагати, знаходить людей, які потребують її допомоги. Віра має дивну енергетикою, дивлячись на неї, і я стаю краще".

Тепер Костянтин із задоволенням ходить пішки на довгі дистанції і стежить за модою. Адже з такою красунею потрібно завжди бути на висоті. Після одруження Меладзе назавжди забув про старих футболках і джинсах: "Зараз треба мною взято контроль. Якби не дружина, так і ходив би в одній футболці. Раніше, бувало, по 5-7 років в одному і тому ж ходив".

Він часто присвячує рядка своїх пісень коханій дружині, що дуже зворушливо. А Віра надихає знаменитого композитора і за сумісництвом чоловіка бути краще і творити продуктивніше. Хіба не в цьому ідилія чоловіка і дружини? Як і Валерій, Костянтин рідко бере участь в сімейних фотосесіях для журналів і телепрограмах про особисте життя.

Напевно, в цьому і є секрет сімейного щастя Меладзе і Брежнєвої - жити в своє задоволення, а не влаштовувати показову гру почуттів для оточуючих.

Ми дуже раді, що незважаючи на засудження недоброзичливців, Брежнєва і Меладзе щасливі в шлюбі. А як ти вважаєш, чи потрібно звертати увагу на думку оточуючих? Розкажи нам про це в коментарях і поділися статтею зі своїми друзями в соціальних мережах!